Hvězdný prach (2007)

Úžasný malá velkolepá fantasy. Škoda, že zůstalo jen u jednoho dílu. Skvělý příběh, propletený a taky správně rozpletený. Úžasné vedlejší postavy, jedni z nejlepších co v fantasy světě jsou. A triky...za málo peněz celej festival normálně. Takový úžasný triky

Pearl Harbor (2001)

Je to kýčovitá romance. No a? Je to skvělej akční snímek se vším všudy. Ehm akční...popcornovej dobře. Michael Bay mě nezklamal a pořád je pro mě jeden z nejlepších akčních režisérů.

Souboj Titánů (2010)

Opět váhání. Tentokráte mezi 2* a 3*. Nakonec jsem dal 3*, protože jako jeden z mála akčních filmů se držel přísloví Málo je někdy více (aspoň co se délky filmu týče). Jinak druhá 300 se samozřejmě nekonala. Zklamal mě i Sam Worthinghton, čekal jsem od něj větší machrování a menší naštvání. Akčních scén bylo také poskrovnu. Poslední "bitka" s Krakenem, to snad ani nebyla bitka. Zklamal mě i soundtrack a Liam Neeson. To i můj neoblíbenej herec Ralph Fiennes mi byl v tomhle filmu sympatičtější. Ale splnilo to svůj účel. Na hodinu a půl mě to zabavilo, dalo by se říct i pořádně. Naštěstí jsem neviděl 3D verzi. A o příběhu a změnách oproti originálu taky pomlčim, protože nechci snižovat hodnocení:-D

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Tahle sračka se snad ani nedá hodnotit:-Djedinej důvod proč jsem se na to koukal tak je samozřejmě Megan Fox a Amanda Seyfried:-D

Příběh Pixaru (2007)

Skvělý dokument o historii Pixaru. Škoda jen, že už nestačil pokrýt i výrobu Wall-E a jeho úspěch. Potom by to byl dokonalej dokument

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Režisér Tománek se chlubil, že jejich film se dá srovnat s Pixarovkama. Já jsem tam nenašel jedinou shodnou věc. Animace úděsná, vtipy žádné, příběh nudný, otravný mluvící zvíře...i když ta koza zas někdy řekla něco dobrýho...asi...už si nepamatuju jak to bylo nudný.

Velká železniční loupež (1903)

Klasický westernový počátek, ve kterém jde úžasně vidět, jak už byli tehdy vyspělí režiséři ve vyprávění.

Alenka v říši divů (2010)

Je paradoxem, že asi nejvíc burtonovskej film je film, kterej vůbec nerežíroval(Nightmare before christmas) a nejmíň burtonovskej film je právě ten, který režíroval. Nenatočit to Tim Burton, tak se budu rozhodovat o 4*, případně o vyšším procentuálním hodnocení, ale bohužel to Tim režíroval (a Disney mu do toho určitě hodně kecal, jak jde vidět) dávám pouze 3* a 50%

Okrsek 13 (2004)

Skvělej akční film, který je nenáročný, ale zabavíte se u něj na 100%. A navíc je zde úžasnej parkour.

Sedm životů (2008)

Dosti zmatené na začátku, trochu vysvětlující na konci. Na konci samozřejmě dojemnej konec, ale zas až tak dojemnej nebyl. Když by hlavní roli nehrál "drsňák" Will Smith, ale někdo jinej, neznámej, dojemnější by to bylo víc