Anal POV 7 (2009)

Osobně snímkům ze série POV nefandím, příliš mi nesedí styl kamerování (z pohledu muže), což je sice zajímavé, ale na druhou stranu i ochuzující. Všechny filmy, které jsem si sehnal byli jen kvůli herečkám, zde konkrétně Lise Ann, bohužel zbytek osazenstva mne moc nezaujal, snad s vyjímkou Jessici Moore.

Absolutní nula (2006) (TV film)

Standartní televizní, na velerozpočtových dílech, parazitující snímek s odulým a debilně obarveným Jeffem Faheyem v hlavní roli.

Někdo další (1992)

Pokud bych tento počin hodnotil coby normální film, musel bych chválit, pěkně natočeno, sluníčko svítilo, exteriéry hezké, ale u porna jsou to dost podřadný věci. Jistě není to na škodu, slušný příběh, neafektované herectví, přesto to jediným důvodem, proč na tyto filmy koukáme jsou erotické scény a ty nestojí za nic, bohužel. Jsou etrémně krátké, sic jejich počet je dostatečný a kamera taktéž není příliš invenční. Velké zklamání, ani za Ashlyn Gere, kterou mám rád, nemohu dát více.

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Povídkový slepenec, přičemž příběhová stránka není vůbec špatná, bohužel je okořeněná nezajímavou hudbou, která se mi nelíbila a ni na samostatný poslech, avšak nejhorší je vizuální stránka. Prvý příběh je naprosto odporný, další jsou již více koukatelné, přesto mému zraku nelahodící.

Víkend plný vášně (2001)

Pěkný eroťák s mými dvěma oblíbenkyněmi, Mandy Fisher a Ginou Ryder.

Záhada sfingy (2008) (TV film)

Laciná televizní blbina s přitroublým scénářem, mísící Indiana Jonese a Laru Croft. Ona obávaná sfinga je na plátně cca jednu minutu, ve zbytku kvůli chatrnému rozpočtu, zaskakuje omšelý kulturista s dementní protézou. Dina Meyerová je na tom evidentně špatně, když bere takové zakázky.

Dobrodružství (1960)

Tak tohle že má být jedno z nejúžasnějších děl filmové historie? Nejlepší film tohoto proslaveného režiséra, bez něhož se neobejdou žádná skripta filmové vědy? Ptám se tedy čím si toto postavení tento film zasloužil? Režisérův neobyčejný styl jak otrávit diváka, znudit ho, to se mu podařilo dokonale, ale nakonci jsem čekal nějakou katarzi, vyvrcholení celých těch 132 minut, ale to se však nedostavilo. O čem je tedy celý děj? Je to kritika vyšší buržoazní společnosti, neschopnost lásky, milovat, věrnosti, nebo snad detektivka, bohužel není to ani jedno, ale zároveň všechno. Jediným pozitivem jsou výborně zvolené lokace, krásné stavby, přírodní scenérie a mladá Monica Vitti (Lea Massari se mi víc líbila v Il Colosso di Rodi).

Pokémon navždy (2001)

Standartní Pokémoňácký film, ale tu opdpornou počítačovou animaci si mohli tvůrci odpustit. Pika Pika Pikačůůůůůů.

Hulk Vs. (2009)

Na rozdíl od ostatním se mi víc líbil Hulk vs Thor, prostě mytologie je mi bližší a hlavně Zbyšek Pantůček na Wolverina, to je snad špatný žert.

Průvodce osamělého muže (1984)

V podstatě neskutečně depresivní film, ale v úpravě Neila Simona a v podání Stívíka Martina neskutečná zábava, kterou skvěle doplňuje depresivně-flegmatický Charles Grodin.