Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Tak nic, žádné velké zlepšení se nekoná. Tvůrci se sice poučili a udělali lineární příběh, jenže po první skvělé epizodě se všechno začalo kazit. Naprosto nechápu, proč se Lauren Schmidt nedrží předlohy a vymýšlí naprosto stupidní zápletku, která přináší spoustu nelogičností a kazí to celkový dojem. Joey Batey společně s Cavillem jsou na druhou stranu opravdu skvělí a tahaj seriál neskutečně nahoru. Docela mě mrzí, že to dopadlo takhle. Dal bych 2*, ale protože mám svět Zaklínače opravdu rád, tak tu třetí * přihodím.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

První polovina se spíše nepovedla, protože tvůrci jakoby zapomněli, co dělalo seriál dobrým a začali vytvářet nereálné situace. Druhá polovina byla mnohem lepší. Ikdyž tam pořád nějaké nereálnosti byly, tak se jedná o super podívanou, která vás nutí dívat až do konce. Lepší 3*.

Živí mrtví: Počátek konce - Portrét (2021) (epizoda)

Konečně se něco začalo dít. Pořád to sice kvalitou nemá na předchozí sérii, ale že by to bylo úplně špatné, se říct rozhodně nedá. Scény s Viktorem a Morganem je radost sledovat. 70%

Arcane (2021) (seriál)

Lolko mě nebaví, ale přesto jsem si Arcane dokázal na plno užít. Když pominu první slabší epizodu, tak se nám dostane špičkové podívané, kterou si opravdu nechcete nechat ujít. Arcane nemá jen skvělé charaktery, animaci, ale dokonce má i dobrou atmosféru a příběh. Ikdyž se dá najít i pár slabších stránek, tak Arcane si svou pozornost rozhodně zaslouží.

Arcane: League of Legends - Season 1 (2021) (série)

Živí mrtví: Počátek konce - Obnova (2021) (epizoda)

Tak já nevím, je to sice zajímavá podívaná, baví mě se na to dívat, ale proč se děj vůbec neposouvá? Už je to několikátá epizoda sedmé série, kde je děj na konci téměř stejný, jako byl na začátku. Je to fakt škoda, protože potenciál to má obrovský.

The Walking Dead: World Beyond - Who Are You? (2021) (epizoda)

Zatím rozhodně nejlepší epizoda celého seriálu. Dívá se na to dobře a děj má spád, takže to i krásně utíká. Moje největší výtka směřuje k nelogickému chování postav (ta Iris).

Živí mrtví: Počátek konce - Cindy Hawkinsová (2021) (epizoda)

Tohle je to, co mám na Fearu rád - sem tam se povede smíchat dohromady několik žánrů a pak z toho vznikne zajímavá podívaná. Ikdyž se příběh opět pohne až na konci, tak tady udělím 4*.