Norbit (2007)

Nikdy nepochopím, co tady všichni proti tomu máte. Nepoznal bych, že Rasputiu a Pana Wonga hraje Eddie Murphy. Strháván jednu hvězdičku za některé herecké výkony, ale tenhle film je luxusní. Srandovní, a často se na něj dívám, když nevím co pustit.

Bestie z hlubin (1990)

Tohle..... No no no!!!! Všechny filmy o žralocích jsou vlastně kopie kultovních Čelistí, ale tohle ne.... Tohle je originálnější. Podstatou tohoto filmu je přátelství, přátelé si dali bratrský slib, něco jako ve filmu Vinnetou, a pak o pár let později jeden z nich zemře. Záběry se žralokem jsou tak akorát, ani né hrozné, ani né mistrovské, ale celkově ten film je super. Já vlastně nechápu co tady všichni proti tomu máte, podle mě je to nad moje očekávání, a po čelistech, je tohle můj nejoblíbenější film, ve kterém je žralok, ale... Na Čelisti to nemá.

Černá kočka (1981) odpad!

Mauzoleum podle Lucia Fulciho. Nechápu. O ničem. Celý film je vlastně jenom o vraždách, a mezi něma je vždycky mega velká nuda. Vlastně nechápu, proč jsem kdysi tomuto filmu dal tu jednu hvězdičku. Za to, že tam byl okopírovaný záběr z filmu Prokletí Smrti????????? Nebo za herce? Fakt nevím.

Aenigma (1987)

RECENZE Z 5.5.2021: Já viděl pouze od Fulciho tento film, a pak ztvárnění Černé Kočky od E.A.Poea, ale to se vůbec nepovedlo., ale tenhle film je na sto procent kvalitní, a není béčkový, ale můžských postav je tam mega málo. ale stručně řečeno, je to velmi povedený horor. DODATEK K TÉTO RECENZI 16.11.2022: Tak ne, už jsem viděl více Fulciho filmů. Takže jsem viděl tento film, a pak: Černá kočka, Zvuky Temna, Brána do záhrobí, Zombi 2, Páter Thomas, atd.

Kukuřičné děti 2: Poslední oběť (1992)

No fuj..... Než začnu s komentářem chci říci, že mě mega mrazilo, ze scény s Voodoo figurkou, jak ten parchant do té figury dlabal díry v hlavě a pak to stříkalo na celého..... Brrrrr. No dobrá. Tento díl je asi stejně dobrý jako ten první, ale ten mál přece jen lepší efekty a chytlavější děj, a taky musíte asi půl hodiny čekat, než se stane něco hodně děsivého či zajímavého. Ale mě to jako dost mrazilo, a ten konec byl mega napínavý, ale mohli přijít s něčím originálním, než opětovný výbuch pole. Ale jako je to dobrý horor, Dokonce v něm hraje i herečka z filmu Daniell Steelové, teď si nemůžu vzpomenout jméno filmu. Tento díl není pošpinění jména předchůdce, ale následující třetí odpadový díl. Ale je pravda, že je to přeci jenom způsob, jak natáhnout něco, co je super. To mělo skončit prvním dílem.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

A tímto můžu pogratulovat všem lidem v roce 1989, kteří tento film označili za nejhorší propadák, a odpad!!!!!!!! Já tenhle film prostě miluji! Mistr Loutkář je od stejného studia, akorát že v té době museli začít od znova, a jmenovat se Full moon Productions. Při natáčení tohohle filmu se jmenovali Empire Pictures. Zápas robotů, je fakt luxusní, nějaká ta romantika se tam mihne, konec napínavý... Já bych tomuhle filmu klidně dál Oscara, a těm lidem co tohle hodnotili odpadem (nikomu názory nekradu) Možnost čichat celý život záchodovou žumpu, ať vědí, kde patří dobrý film, a kde ne.

Puppet Master X: Axis Rising (2012)

Další díl z dobré série Mistra Loutkáře, a žumpové části trilogie Axis. Mistr Loutkář byl fajn, ale od devátého dílu si to zaslouží spláchnutí do záchoda. Někteří herci hrozní v tomto díle. Prvních půl hodin snad horší než devítka :(. Ale pak se to mírně rozjelo, smíchy jsem se počůral z panenky, která střílí z prsou náboje, a pak se bije s pijavicovkou, a piští u toho :D. Pak mě dostalo, jak se Kašpárek bojí jiné loutky, a pak napínavý konec. Škoda, že tu umřel Tunelář. Bohužel dávám jen slabé dvě hvězdičky, za ten konec, a vtipné scény, ale tohle je pohádka pro dospělé děti. Nitky vidět u loutky je pro mě nepříjemnost, a režisér by se za to měl stydět! Ale další díl z Axisu, je ještě horší!!!

Puppet Master: Axis Termination (2017)

Celý film je vlastně jenom o vraždění, takže drastická hloupá večerní stolice. Dávám jen jednu hvězdičku za konec, a návrat starých známých. Herci otřesní, efekty totéž (až na některé CGI záběry loutek). Koho tento díl baví? Názory nekradu, ale oproti tomuhle je následující díl: Blade: The Iron Cross mistrovské dílo. Škoda, že v tomto díle umřela loutka jménem Kašpárek. Tento díl je jak jsem říkal drastická hloupá večerní stolice, a zaslouží si spláchnutí v té nejhorší polorozpadlé záchodové žumpě.

Puppet Master: The Legacy (2003)

Loutkář byla hororová série, která od jedničky představovala spíše béčkový typ filmu, pak se ale z toho klubal oscarový film, ale od šestky si oscarovku (Nějakou prostě filmovou cenu. Oskara asi ne) ten film nezasloužil, (I když ten děj byl dobrý). Jednička a šestka byla nostalgie mé rodiny, dvojka a trojka, byla nejoblíbenějším dílem mé rodiny i mě, čtyřka a pětka dodávala menší sci-fi příchuť, šestka byla děsivá (V dobrém slova smyslu), a sedmička jaksi pokulhávala ve slabém průměru, a osmička je shromáždění všech těchto dílů. Tento díl je vlastně poděkování od Charlese Banda všem producentům, kteří mu za tu dobu pomáhali s tvořením Mistra Loutkáře. A ten díl vlastně ukazuje to nejlepší.... A je to dobré!!!! Loutkáře nejde označit jako áčko nebo béčko, protože každý díl je na jiné úrovni. Osmička nepřináši sice nic nového, jde pouze o rekapitulaci, ale dobrých záběrů, a mě to bavilo. Ale následující díly, axis trilogie, zničila pověst této série. Ale já Axis trilogii Ignoruji. mám rád pouze díly od 1-8 a pak 12. Mistře Loutkáři, byl jsi fajn :)

Retro Puppet Master (1999)

Pokud nepočítám do hodnocení Axis Trilogii, tak je tohle bohužel nejslabší díl této série. Vytvořit Retro loutky je dobrý nápad. Tento díl se vlastně odehrává po trojce, ve kterým svým miláčkům vypráví, a své ženě Else připomíná příběh, který se mu stal ještě předtím, než vytvořil loutky které známe, Tuneláře, Čepelkáře, Střelce, Ohnivce, Pinheada, Kašpárka a Pijavicovku. Pak ale na scénu příjdou Retro loutky, sice vypadají celkem retro cool, bohužel využití nebylo velké. Hudba nevím proč jaksi neseděla. Sice byla dobrá, ale na loutkáře se nehodí, a nechápu, proč tenhle díl nemůže být tak dobrý jako předchozí díly. Vždyt ho točil sám David DeCoteau, který točil trojku. Sem tam se mihne něco romantického, ale nějaké hluboké soukromé věci od tohohle dílu nečekejte. Možná kdyby byla jiná hudba, a nápad s retro loutkami se lépe využil. Mohl by ten díl být na čtyři hvězdičky. Takhle bohužel dávám slabé tři hvězdičky.