Drsný Harry (1971)

Před tímto filmem jsem nesnášel Clinta Eastwooda.Zkoukl jsem tenhle film a už patřil mezi mé oblíbené.Eastwoodovi tahle role padla uplně vynikajcně.A ten hlavní šmejd hrál taky dobře.100%

Kam orli nelétají (1968)

Dost dobrý valečný film s vynikajcími herci Clintem Eastwoodem a Richardem Burtonem.Sice ty scény na tý lanovce jsou trošku nedokonalé ( je vidět že za ní je plátno ) ale na tu dobu si myslím že je to dokonalé.

Eminem feat. Dido - Stan (2000) (hudební videoklip)

Pokud bych měl hledat v soušasné rappové a hip hopové scéně nějaky klip, který by se dal považovat za nejlepší, tak by to byl nejspíš tento!!! Pokud se zamyslíte nad textem, tak paráda. Žadný rapperský kecy o tom, kolik do má bitches. Nic o tom, kolik kdo má peněz. Skvělý text a plus výborně mrazivý klip s hercem Devonem Sawa. Eminem je sice bílý šmejd, ale do rappu přinesl něco nového a to nové je zároveň perfektní!!!

Tenkrát v Americe (1984)

Perfektní film nemám tomu co vytknout.Celých CCA 220 minut mi uteklo nádherně rychle a chtěl jsem aby to bylo delší.Robert De Niro a James Woods exceluí v tomto dokonalém snímku.Určitě to patří mezi mých TOP 10 filmů.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

To je rozhodně nejlepší komediální sitcom.Ja se řechtal u každého dílu a to hlavně Frankovi ( otec Raymonda ) a mít takovou matku.......tak asi skaču z okna.

Kobra (1986)

Dokonalej film.Stallone zase hraje výborně.Dokonalej scénář.Super hudba.Klasika která je super i v dnešní době.

Total Recall (1990)

dokonalý sci-fi film.Kde jsou ty časy kdy Schwarzenegger hrál ve skvělých filmech.

On je žena! (2005) (seriál)

Hahaha.....to mělo být co.Naprostá kravina nejkravinovější.Ta 1* je za opravdu ale opravdu komického Jana Krause , jinak by to byl odpad..........Teda to jsem ještě neviděl nic tak debilního.

Tenká červená linie (1998)

O hodně lepší než Zachraňte vojína Ryana.Je to válečný ale taky trochu psychologický.Hvezdné obsazení je vskutku výborné.Výborna hudba ,výborná ,kamera ,strih ,herecké výkony ( nejlepší mi přišel asi Elias Koteas ) tvoří z tohoto snímku nejlepší válečný film.

Komando (1985)

Tak takhle si představuju akční film!!!!!!!