Na dostřel (1993)

Vůbec jsem netušil kdo by mohl být vrah.Naprůměrný thriller.

Poslední skaut (1991)

No jo no.Výborné hlášky,dobré herecké výkony a suprovej scénář.Nejlepší film roku 1991.

Horem pádem (2004)

Dobrej film který je z každodenního života.....Na co nikdy nezapomenu na Pavla Lišku protože ty jeho kecy byli fakt dobry ale proč ten dlouhej oběd...Proč????

Jedna ruka netleská (2003)

Myslel jsem si že to bude blbost ale bylo to fakt super.Výborná komedie a hlavně výborné herecké výkony Jiřího Macháčka a Ivana Trojana.

Letec (2004)

Miluju letadla a mám docela rád Leonarda DiCapria.V tomto filmu jsou jak letadla tak Leonardo DiCaprio který by si zasloužil za svou roli Oscara.Jen ten konec mi přišel trošku nedotažený.

Terminál (2004)

Překrásnej film u kterého jsem si poplakal.Moc dojemný.Tom Hanks ve své roli exceluje.A Stevenu Spielbergovi se podařilo vytvořit takovou tu pravou letištní atmosféru.

Training Day (2001)

Můj hodně oblíbený film se super Denzlem Washingtonem a dobrým Ethanem Hawkem.Dobrá hudba , scénář a herecký výkony a je tu skvělej film.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Já nesnáším německé serály a už vůbec né fimy.Ale tohle je vyjímka.Tenhle seriál je dokonalý nenechám si ujít ani jeden díl.Musím dát 5* protože ve srovnání třeba s Komisařem Rexem je tohle SUPER.

Smrtonosná past 2 (1990)

Řekl bych že stejně dobré jako jednička.Bruce Willis hraje opět výborně a tentokrát má výborne hlášky.Ostatní herecké výkony jsou taky dobré.Kdyby vždy byly pokračování dobré jako v případě Smrtonosné pasti, tak bych asi skákal metr dvacet radostí.Parada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smrtonosná past (1988)

Někde jsem slyšel že tenhle film udělal Bruce Willise hvězdou.A je to pravda.Naprosto dokonalý film.Jeden z nejlepších akčních filmů.Bruce Willis to je frajer a Alan Rickman.....skělej hereckej výkon.Film na kterej se podívám s chutí jěště jednou kdykoliv.