Kluci nepláčou (1999)

Hilary Swank zahrala svoju rolu dobre. Sám som mal problémy rozlíšiť čo je vlastne zač.

SuperStar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Nudím sa, strašne sa nudím.

Sladké starosti (1984)

Film, ktorý som videl ešte v útlom detstve a niektoré scénky sa mi zafixovali, ako tá s koňmi v torte, som si dnes pripomenul. Celkom fajn aj po rokoch.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Skôr priemerný krimi seriál, kde sa s krvou neserú, ale inak v pohode a Kevin Bacon konečne v jednej z mála kladných rolí.

Poldové v akci (2016) (seriál)

Vôbec to nie je na odpad, je to síce hraný kvázi dokument, ale na niektorých hláškach sa celkom dobre udrbávam. Inak obdivujem tých policajtov, akí vedia byť kľudní, síce to majú v scenári, ale ja by som policajta robiť nemohol, polovicu tých kriminálnikov by som ujebal do krvi.

22 minuty (2013)

Celkom v pohode film, aj keď by sa tam hodilo viac napätia a možno aj akcie, aj keď tá bola celkom v norme.

Krížové výpravy (2014) (seriál)

Veľmi dobre spracovaný dokument o vplyve náboženstiev na formovanie dejín a politiky.

Mentalista (2008) (seriál)

Môj pôvodný komentár som musel úplne prepísať, keďže bol na úrovni zhruba 3*, ale po prezretí viac ako polovice seriálu, som hodnotenie zvýšil. Najprv musím zdôrazniť, že Mentalista je seriál, ktorý trpí podobným "neduhom", ako väčšina podobných seriálov - a síce, keď si pozriete len pár epizód, tak mu dáte obyčajne priemerné hodnotenie. Ale ak to stačí na to, aby vás to zaujalo a pozeráte ďalej, tak po čase sa zosobníte s postavami čo tam hrajú, navyše ak sa postupne vyvíjajú, tak je to veľké plus a z tohto pohľadu ma Mentalista dosť upútal a snažím sa pozrieť si každú epizódu. Páči sa mi ten nenásilný Patrickov humor, keď z ničoho nič šplechne nejaký hlod, páči sa mi Cho, ten jeho rezervovaný a chladný prístup ku všetkému a páči sa mi aj Lisbonová, ani neviem prečo. Za menšie mínus považujem to, že chýba mi tam viac mysterióznych prípadov, inak by to bolo už úplne super. A NIKDY produkcii neodpustím, že postava Michelle dopadla tak ako dopadla. Aj keď to bolo zrejme nutné pre ukončenie seriálu.

Hoří, má panenko (1967)

Ako komédia ma to nezaujalo, nezasmial som sa ani raz, celé mi to pripadalo také mdlé a nezáživné. Akurát sa mi páčila tá herečka, v galérii na konci druhej strany, v strede čo tam sedí, meno tam nemá.

Dobrodružná plavba se slepicí (1984)

Toto som videl hádam ešte počas komunizmu, nebolo to zlé, celkom ma to bavilo, aj keď si spomínam na to už len hmlisto. Boli tam nejaké zápletky, čo vedeli zaujať.