Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Leone je bezkonkurenční král westernu a tento film je za mě jeho nejlepší. Skvěký soundtrack od nejlepšího skladatele Ennia Morriconeho a nejlepší westernová přestřelka co kdy ve filmu byla. A taky jedna z mých nejoblíbenějších filmových hlášek: “You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.”

Osm hrozných (2015)

Osm hrozných, osmý film Quentina Tarantina a já mám osm slov které k tomu můžu říct : užásnej scénář, krev, humor, hudba a Herecký výkon Jacksona.

The Doors (1991)

To to je příklad toho jak se má dělat film o lidech které svět miluje. Tento film poukázal na krutou pravdu Jima Morrisona a nedělá z něj žádnýho svatouška. S Bohemian rhapsody se může jít vycpat.

Zjizvená tvář (1983)

Jeden z nejlepších mafianských filmů. Skvělý film o vzestupu a pádu kokainového barona z Kuby. Spousta krve  nezapomenutelných hlášek a scén. "Say Hallo to my little friend".

Harakiri (1962)

Klasika co se týče samurajských filmů. Skvělá atmosféra a realističnost. Pokud vám došly filmy od kurosawy, neváhejte.

Kmotr (1972)

Mám opravdu hodně rád mafiánské filmy, viděl jsem jich spoustu a kmotr patří mezi ty nejlepší.  Skvělé krimidrama o drsném mafiánském životě s úžasnými hereckými výkony. Prostě klasika

Nespoutaný Django (2012)

Nejspíše nejlepší novodobý western a asi i jeden z nejlepších filmů poslední doby. Skvělé postavy, režie, scénář všechno na výbornou. A jak je u Tarantina zvykem i pořádná dávka krve.