Spider-Man: Bez domova (2021)

9/10 - Jsem nanejvýš spokojen. Tohle byl peckový film a tamtéž zážitek. Film splnil všechny má očekávání a po odchodu s kina jsem byl nanejvýš spokojen. Příběh je dobře zpracován a tleskám, že to tak dobře udělali. Postavy byli super a bavili mě. Vztah MJ a Petera byl v tomhle filmu tak silný, že na konci mi málem ukapla slza, ale to nebudu spoilerovat. Hudba byla peckova jako vždy a akce slušná. Rozhodně film doporučuji, je to asi jediný film v tomhle roce, co mě až tak překvapil. Prosím, ti co film viděli, nespoilerujte ostatním a rozhodně nevyhnechte tenhle krásný počin!

Kimecu no jaiba - Júkaku sen'njú (2021) (epizoda)

90% - Máme tu další epku. Tentokrát se podíváme do "Zábavné Části" (Sorry, nevím název v angličtině) a dozvídáme se hodně věci o misi a o samotném Tengenovi. Epizoda skvělá, v pár chvílích trochu přehnaná a Zenitsu mě tu občas štvě, ale zase někdy ne :D Co si ale budem, Inosuke nez masky je docela hezoun 😏

Kimecu no jaiba - Onbašira Uzui Tengen (2021) (epizoda)

100% - A máme tady nový ACT! Tahle epka je dvojnásobně dlouhá, za což jsem rád a můžeme tu vidět následky a vypořádání ohledně dění z Mugen Trainu. Na konci se nám ukázal Sound Hashira Tengen, který bude pro ztemhle Act (logicky) důležitý. Zatím nezklamalo a zajímavý směr pro další epizody.

Kimecu no jaiba - Kokoro o mojase (2021) (epizoda)

100% - Nebudu hodnotit každou epizodu a napíši to zhrnutě k tomuhle 7 dílu a také poslednímu dílu "Mugen Train Actu". I když jsem Mugen Train viděl jako film, tak jsem si to rád pustil i jako seriálovou verzi, která se až na pár scen na konci nic nemění (Tedy až na první díl, který ukazuje, jak se Rengoku na Mugen Train dostal a za mě pecková epka!) ale i tak jsem si to hrozně užil jako film. Rozhdoně skvělý Act a díky za vše Rengoku 🔥❤

Arcane (2021) (seriál)

95% - Máme tady seriál Arcane. Podle většiny hráčů nejlepší počin roku 2021. Je tomu tak a je Arcane úžasný výtvor? Ano, je. I když moc nehraji Lolko a moc ho nemusím, tak jsem si seriál opravdu užil a shlédl jsem ho celkem rychle. Co se mi na Arcane hrozně líbilo byl propracovaný příběh a postavy. Příběh se mi líbil a i když Lore zapadá do League Of Legends, tak mě zaujal natolik, abych ho zkoumal. Postavy jako Vi, Jinx, Jayce, Viktor či Silco krásně doplňuji příběhovou linii a jsou zdaleka mými oblíběnými postavami. Ovšem jsem si oblíbil i ostatní postavy jako je Ekko, Vander, Heimerdinger a spostu dalších. Tihle mě ale nezaujali až natolik, jako předešli. Co dále táhne seriál je překrásná animace, na které se udajně pracovalo dlouho a na výsledku to jde znát. Jako poslední bych chtěl pochválit hudbu. Uvodní píseň Enemy se stal hitem v poslední době a není vůbec divu. Píseň je chytlavá a prostě se jí jen tak nezbavíte. Pak bych chtěl pochválit povedený Soundrack, který v různých scénách vyvolají emoce a napětí. Soundracky myslím What Could Have Been, Goodbye, Guns On Hire a další. Abych to zhrnul. Arcane je podle mého názoru nejlepé udělaný výtvor podle herní adaptace a doporučují ho všem, i těm, co Lolko nemusí.

Hra o Suby (2021) (seriál)

90% - Na tohle jsem pyšný. Spíše pyšný na autora, že nám představil úžasný "seriál", se kterým si pohrál. Je to napaditý, skvělý, vtipný a bezpochyby pěkné české dílo.

Kimecu no jaiba (2019) (seriál)

Jedno z mých nejoblíbenějších anime, bez pochyby. Kimecu no jaiba vypráví strhujíci a dojemný příběh o klukovi Tanjirovi, který přijde o svou rodinu a snaží se přeměnit svoji sestru z démona znova na člověka. Příběh je krásný a originální. Postavy tu jsou super a sympatické, především Tanjiro, Zenitsu, Inosuke a Rengoku. Vedlejší postavy tu jsou taktéž sympatické a taktéž zajímavé. Animace je úžasná a krásná. Anime doprovází dojemná a krásná hudba, kterou si hned zamilujete. Anime doporučuji všem, jak anime fanouškům, tak i pro ty, co anime nesledují. Úžasné anime! 100%

Dračí princ (2018) (seriál)

10/10 - Tenhle seriál jsem si neskutečně užil. V aktualní době máme 3 série ze 7 a zatím nezklamalo a doufám, že i nezklame nadále, protože 7 sérii pro tenhle seriál je podle mě dost. Příběh je skvělý a krásný. Máme tady inspiraci Pána Prstenu, kdy skupina musí něco přepravit tam a sem. Postavy jsou úžasné a perfektně napsané. Jak hlavní, tak i vedlejší postavy si zamilujete a zapamatujete si je. Hlavní postavy Rayla, Callum, Ezran, Bait a Zym fungují a miluju je. Animace je okay. Někoho může odradit, ale mě se líbila a zvykl jsem si na ní. Hudba je na krásná a na profesionální úrovní (především skladba Silvergrove). Jako poslední chci pochválit akci. Ano, je jí tu dost a je tu krásně prokreslená a zajímavá. Tenhle seriál můžu doporučit všem fanouškům Fantasy a pro ty, co miluji dobrodružný žánr.

Drž hubu! (2003)

Dojmy - Komediální klasika, která mě nikdy nezklame a vytvoří úsměv na tváří. Duo hlavních herců Kenthana a Rubyho je skvělé a bez nich by byl film o ničem. Děj pohodový a nic extra, ale pobaví vás. Postavy okay a hudba super. Doporučuji všem, tohle dílo prostě patří do komediálního klenotu! Celkové Hodnocení - 100%

Koe no katači (2016)

Dojmy - Koe no katači je bezpochyby pro mne nejlepší anime film. Příběh je dojemný, ale zárověň drsný a smutný. Postavy tu jsou špičkový, sympaticky napsané a super. Hudba je překrásná a dojemná, bez ní by film byl rozhodně ochuzen. Animace krásně barevná a zkresleno. Jako poslední musím pochválit schováné detaily, jako vyznám rostlin v nějakých důležitých pasážích atd. Tohle všechno tohle anime naplňuje a drží perfektně pohromadě. Bezpochyby jeden z nejlepších anime filmu! Celkové Hodnocení - 100%