Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

A jsme ve finále. Musím rozhodně pochválit zakončení celé ságy. Věřím, že to nebyl lehký úkol, ale klaním se a tleskám, že se to povedlo skvěle. Boj dobra a zla rozhodlo. Příběh postav byli spečetěny a příběh Chlapce, který zůstal naživu skončil. 85%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Pěkné a pomalé krůčky vedoucí do finále ságy. Pro hodně lidi se může Relikvie Smrti část jedná zdát jako nudný a nezajímavý film. Já si ho užil, sice se nejedná o kdo ví nejlepší díl Harryho Pottera, ale pořád se mi líbil více než Princ Dvoji Krve. Kempovací část možná trochu slabší, ale i tak finále a příběh zvládnutý suprově. 75%

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Pěkně natočený díl, skvělá temná atmosféra a také opět skvělě zahrané postavy. Pro mě ale nejslabší díl série. Není to hrozný ani průměrný film, to vůbec, ale mě to prostě nesedlo. I tak se tu objevili spoustu momentu, které mi sebrali dech a šokovali mě. 70%

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Jednoznačně nejoblíběnejší film série. Fénixův Řád funguje ve všech směrech. Příběh je skvělý, postavy taktéž, hudba a vizual, jasně že funguje. A hlavně ta velká proradná mrcha Umbridgeová, kterou nanávidíme a přejeme ji smrt s láskou! Vždy se rád k tomuhle filmu vrátím, zasměju se a proklínat tu růžovou mrchu :). 95%

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Pro mě o trochu slabší než minulé tři filmy, ale pořád si k Ohnivému Poháru dokážu a také CHCI najít cestu. Příběh je dobrý, postavy taktéž a jejich dospívání a puberta je dobře a uvěřitelně zpracovaná. Jen je škoda, že tenhle díl na mě působí prostě slaběji než minulé filmy. I tak ho mám rád a s nostalgii na něj rád kouknu. 75%

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Já toho Vězně z  Azkabanu prostě žeru! Nejen příběhově, ale i atmosférický je na špičkové úrovní a naprosto to miluji. Příběh miluji, postavy dvojnásobek a ta ATMOSFÉRA je k pohlazení do duše. Miluji jak film, tak i knihu, ta byla neuvěřitelná a skvěle ztvarněná adaptace podle knihy! 90%

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Tajemnou Komnatu mám stejně rád, jako Kámen Mudrců. Možná se pro někoho může druhý díl zdát jako slabší, oproti jedničce, tak to chápu, ale já si jak jedničku, tak dvojku užil stejně tak na stejné úrovní. Co můžu ale říci je, že čtení Tajemné Komnaty, jsem si náramně užil a vzpomínám na to dodnes velice rád. 85%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Milý a roztomilý oddech od příběhu Harryho Pottera. Fantastická Zvířata a kde je najít rozhodně mají co nabídnout a bezpochyby je to skvělý start k novému příběhu. Mloka jako postavu naprosto žeru, je sympatický, nevinný a jednoduše dobrák od pohledu. Stejně tak Jacob je tu skvělý, i další postavy. Rozhodně to má nakročeno správným směrem, ale jak už nyní víme, né každému se to může líbit. 80%

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

(Zatím) nejslabší díl tehle série. Grindelwald okay, ale příběh se prostě táhne a nic moc mi nedal. Ovšem tu hudba a samotný Mlok a Jacob válí a zbožňuju je. Vizuál, hudba a akce jsou skvělé, jen to tahá dolu nezajímavý a nudný příběh s pár mínusy. 65%

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

8/10. - Nevím jak vy, ale já jsem nadmíru spokojen. Možná je to tím, že od Fantastických Zvířat nečekám nic moc extra velkolepého a senzačného, ale zase si nemyslím, že si film takový hate zaslouží. Ovšem zase hate chápu a aceptuji, z mé strany se ale jedná o celkém pohodové a okay pokračování. Jsem velký fanoušek Harryho Pottera už hodně let a tenhle film mě fakt nepohoršil, naopak jsem si ho užil :).