Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

7/10. Narovinu, seriál Kenobi mohl být lepší. Plně chápu nízká hodnocení nejen seriálu, ale i epizod. Já se nacházím někde uprostřed, seriál jsem si neskutečně užil díky nostalgii a důrazem na detail, ale scénář byl v místech fakt chabý a v některých aspektech nebyl využít potenciál. Postavy a herci tu odvedli výbornou práci, kupříkladu Ewan McGregor jako Obi-Wan, ale i Hayden jako Vader a Vivien jako Leia. Seriál má chyby a to dost výrazné, ale ve výsledku jsem si seriál užil a budu na něj vzpomínat dost dlouho ❤

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)

8/10. O seriálu "Jak prodávat drogy přes internet (rychle)" jsem nečekal nic velkého a bral jsem ho jako takovou jednohubku. První série tomu tak vypovidala a skutecne se jednalo o zajímavý počin, který pobavil. Druhá série nastavila grady a mohli jsme sledovat nejen příběh, ale i postavy, jak se vyvíjejí od první série a jdou dal tam, kde to začali. První série byla skvělá, druhá ještě lepší a třetí o něco slabší než druhá řada, ale od poloviny byla skvělá a taktéž výborně zakončena. Rozhodně tenhle seriál zkouknete a dejte mu šanci. Nejedná se o další Netflix srajdu a ještě chci připomenout, že je inspiroval skutečnými událostmi :). Ps: Úvodní znělka je fenomenální a nejvíc dobře provedena!

Umbrella Academy - Tohle je naše rodina (2022) (epizoda)

7/10. Zatím taková normální jízda, která vás neuchvátí, ale i neurazí. Musím ale říci, že zatím pocitově mi přijde 3 série začátkem dost slabě a bojím se, že tomu tak bude i nadále. Ovšem tohle je jen začátek, takže cesta je ještě dlouhá.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Bohužel zklamání. Děj osekaný, nedodělaný a v některých momentech nudný. Postavy ujdou, ale s některými jsem se moc neztotožnil (America). Hudba excelentní a vizuálně to vypadá skvěle. Sam Raimi se tu fakt vyřádil a film má skvělý nádech temna, ale i tak mě druhý Strange neuchvátil a za mě to utrpěl samotný příběh. 60%

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

Jedná ze nejlepší sérii seriálu. Špičkový a napinavý příběh, který vás jen tak nepustí a dokáže vás i šokovat. Postavy si už prošli velkým vývojem a tady jsou úžasní, stejně tak druhá dějová linka s Woodberry byla skvělá, ale v nějakých chvílích i nezajímavá a spíše odtrhnutí od hlavní dějové linky. 3 série se jednoznačně povedla a předvadí všechny aspekty seriálu výtečně! 100%

Živí mrtví - Série 2 (2011) (série)

Druhá série je opět a stejně skvělá jako ta první. Líbí se mi celkový vývoj postav, příběhu a hlavně celkové apokalypsy, kdy si člověk skutečně uvědomí, že je to vše v háji a lepší už to nebude. 100%

Živí mrtví - Série 1 (2010) (série)

Nemůžu nic jinému říci, než jen to, že tahle série je masterpiece ve všech ohledech a úžasný začátek něčeho velkého. Miluji to. 100%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle počin miluji. Když jsem tenhle seriál viděl poprvé, hned jsem si zamiloval vyprávění příběhu (příběh prvních sérii 1-4) a taktéž postavy, bez kterých by tenhle seriál nebyl tak úžasný. Ve svém srdci mám 1 až 4 série, další série jsou okay, ale tam se pro mě už vytratilo to kouzlo, které dělalo první série tak zajímavou. Možná poslední série nejsou nejlepší, možná některé díly či série stoji za nic, ale vždy na tenhle seriál budu vzpomínat jako na nostalgický zážitek, který ze sledování tohodle seriálu mám. V mém srdci si vždycky The Walking Dead najde místo, jak seriál, tak i herní série (Telltale Games). 90%

Kimecu no jaiba - Tanjiro Kamado, Unwavering Resolve Arc (2019) (série)

Perfektní a originální první série, která dokázala započnout strhující a neuvěřitelný příběh chlapce Tanjira, který během oné jedné noci ztratí celou svoji rodinu a jeho úkolem je vrátit svoji demoní sestru zpátky člověkem. Série ukazuje nejen zajímavý příběh či zápletky, ale i emocionální chvíle, které budete prožívat spolu s postavami příběhu. Moc krásně ztvárněné anime. 90%

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Bál jsem se, nebudu lhát. Bál jsem se, že tenhle dokument nebo přesněji "znovusetkání" hlavních hvězd Harry Potter ságy bude silně postrádat špetku nostalgie a kouzla toho světa, který milujeme. Naštěstí se mé obavy nenaplnili a můžu s velikou spokojenosti říci, že nostalgie z tohodle dokumentu, jde cítit jak prase a náramně jsem si ji užil. Znovusetkání herců či režiséru filmu tu bylo parádní a vykouzlilo mi to úsměv na tváři. Více spokojen být opravdu nemůžu! 90%