Transformers: Zánik (2014) odpad!

Mega luxusní sračka, kterou som mohla v sérii Trans vidět. Dokonce i mé žluté Jáá křičelo bolestí při pohledu na tenhle.. už nevím sakra která část je tenhle ultra-kruto-přísna pitomost, ale jednoznačně NÉÉÉ! Byla to taková sračka kterou sem ale dokoukala celou, přičémž jsem radší pařila na Steamu hry, jelikož sledovať tohle by mi doslova krváceli oči a uši, takže jsem to sledovala jen tak když se tam Optim přal nebo křičel jelikož mu nakladali z jední a pák z druhý strany.

Alone (2020) odpad!

Proč já se na to vůbec koukala? Asi proto, že jsem se ve 1:40 regulérnĕ nudila samou nudou a už mi z ní docela pěkně hrablo. Tohle byl totálně kousek na sračku, kdyby jsi dám 40% láhev Whiskey, určitě by mě tenhle kousek kolosálny sračky i bavil a dokonce bych se na ňej i smála, jelikož tedkom se to sakra stoprocentně nedalo. Jo a ještě jsem se dívala na úplně jiný film, než byl tohle, protože jsem mesto tohohle našla nákou sračku která byla sračka na entou, a říkala jsem si po každejch 15 minutách "kde zatraceně jsou zombiska?! Vždyť tady už dávno měli bejt a žrát lidem mozgy! " místo toho tam byla náka kráva kterou pronásledoval Ujo Pedoknír v Range Roveru asi 30 minút po silnici, u pumpy, a pák zas na silnici a pák jsem to vypla protože jsem se na to nemohla dál dívať a kdyby musím tak zrejme rozbiju noťas a nacpu ho do práčky.

Relikvie (2020)

K sakru, co jsem to právě viděla?! Dvě rodové pokřevní pokolení jde navštíviť svou Bábušku jelikož se jim Jáguška několik hodín neozvala. Od doby kdy vejdou do domu hrůzy, z venku vyzerá celkem neškodně ale ze vnitř, je plnej katakomb kde Babuška po třech dnech si příjde jen tak vařit káfe jakoby se kurva nic nestalo a Bábuška se tváři v pohode, nebo je víc jebnutější než byla předtým. Vysvětlení zde ve filmu moc nenájdete jako Proč, zaco, jako, kdy ..prostě si to vysvětlete sami. Líbilo se mi jak Bábušku ke konci oloupala jakoby byla jen cibule a proměnená nakonec za oloupaného dědu.

Requiem za sen (2000)

Tomuhle nejde dát víc jak 10 body z 10. (Jo, sakra vím, že jsou tam čtyři podělaný hvězdy, Já to vím!). RZS mě zavedl do světa drog, gengů, vztahu medzi Babčou a synem který není buddžel jak vyvrcholení. Synáček se zamiluje do holky s kterou se vychrápe, šlehnou si drogy, prožívají pár hezkých chvíľ,pak se rozejdou, holka začne robiť eskort, babča se chce stát filmovou hvězdou do toho jí vstoupí do hlavy a začne se cpát pirulema pro hubnutí, buddžel pak skončí se šokama v hlavě. Smutný, tragický, depresívny, zármutivý film, u kterýho ostane blbě nejednému z vás. Nicméne, takhle spětně, si myslím, že film by se měl pouštět v odvikačkách, ve školách, na polícií a doufat že si s toho někdo vezme příklad jak drogy dokážou byt sáááákra zatracenej matroš.

Skrýš (2010)

O Shelter jsem si prv myslela, že mě baviť nebude, jakožto když to byl Thriller, tak jsem neočekávala toho moc co by mě ve filmu mohlo zaujmout. Ale dostalo se mi opravdu to, co jsem taky chtěla vodět. Celkem napínavý, Mysteriózny, s části horůrek v hlavné roli s Julianne Moore u který jsem ani očkom bádat po čase, takže film hodnotím naprůměrně co si i zaslouží. Hlavně BaBa Jága ukázala jak vysát duši z člověka a nacpat její hlinou, neříkam že je tenhle film pro každého jelikož v něm nevidno litry krve, jenom vybyrání sleziny a pečeně, nic však víc hrozné takže Thriller tomu sedí dokonale.

Antidote (2021)

Na to že byla Sharyn mrtvá 15 minut, som toho stihla vidět cca hodinu a půl, podlě mě zajímavého žánru, kde se spomínal knižný Dante se kterýho jsem byla tak nák vždy okouzlená protože číst tak mňamouznou knihu je prostě ten nějlepší šálek kávy. Dr.Hell, byl slizkej od počátku až do konce, jenom že měl jen takové ty malý rožky které mu buddžel ani nebyli vidět skrz špinavej blond, Pacientům dával Heeling séra která dokázala léčit užeznutou hlavu, odseknutou nohu, dokonce vzkřísit mrtvé co byli 10 let pod zemí a kde jejich tělo, už prešlo možným rozkladem. Že se to odohrávalo v sadistockém podzemí, tomu dávalo ten efect a mě udržalo v myšlence, co kdyby..kdyby se kurva ta postava správala jinak, mohlo to dopadnut mnohem lépe. Budiž ..ale i tak celkem fajn unikát.

Mimi šéf: Rodinný podnik (2021)

Tohle! tohle! tohle bude nějkratší comment v mé ČSFD histórií. I když se mi animák zas děsně líbil, je to o něco krapet horší než jednička. Takže nemůžů i kdyby jsem sebevíc chtěla a vyrvala jsi srdce z hrudi holýma rukama, nemůžu dát lepší sračkocení..Buddžel fuckt.

Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Posledný a z celé sérií závěřečný díl je prostě podle mě zcela báječně natočen, hlavně mě fakt pobavilo převtělení Johnnyho v gigantického draka, a hrábě Drááácula v jeho nějhorší noční můru..člověka. Tak hrabě Dráác spoznáva pekelný muky v těle člověka, smrad jak kdyby se týden nekoupal, déžď, alergií na peľ, a komáre, ti kvrežíznivé sviňě, co sajou křev i mě a v tu chvíli mám 100 chutí sebrat plamenomet a podpálit izbu. Dokonca bylo celkem psina sledovať i přeftelení Dráculové bandy.

Brazilský masakr (2006)

I když se horor táhl přes hodinu totálnýho kolisálny sračky, spoznávaní se s brazílskými deckami co by ukradli obličku jen co bys zamouřil oka na pět vtěřin. Zas survival múvi z Brazílského masakru je prostě pro mé vočičká jako ten nějlepší šálek kafe, takovéj mírnější texasko-Brazílskej masakr. I já jsem prežívala stejnej masakr když se tam setmělo a byla tma jak v prdeli, sakra ta kamera mohla bejt kvalitnejší, asi si rejža řekl ,, Mhmm, no natáčení v noci bude takhle, všichni si připravíte objektív z aliexpressu, nařvetě ho na statív a jedem, a serte na to když to bude vypadat jako z Uzbekistanu. Hlavně at tam je akce a mám to na háku" i když bejt na místě Alexe tak doktůrkovi Himlerovi rozmlátim palici mnohem hůř, končatiny mu useknu jednu po druhé, a orgány bych dala sežrat tým jeho čtyřnohým havom. Jóóóóó tým by zaručeně chutnalo, žrali by ho nejměně 20 minút jelikož a začali by slezinou..

Madhouse (2004)

Faktor strachu asi tak 1,5/10 hvězd, herecké obsazení hlavný postavy bylo celkem super, hlavně co se dajú týče. Taková 91 minutová sračka kde je i houno na sluníčku víc sexy jak tenhle múvi.

Časové pásmo bylo změněno