V/H/S: Viral (2014)

Okej, tu ma celkom zaujímal hlavný príbeh ale nejako mi to cele potom nedavalo zmysel. Zmrzlinarske auto ktoré ovladlo jeho ženu pomocou kamier? ..wtf. Ale Kúzelník má u pána 5 hviezd, ten bol dobrý a dosť ma bavil. Ostatné, bolo dosť špatné, aj tí borci na skejtoch. Proste 0 bodov, ale ako vtip celkom dobré.

V/H/S/99 (2022)

Hodnotenie prvej poviedky celkom úspešné, rockový zombici ma uspokojili celkom úspešne. Ďalšia poviedka sa týka začlenenia do sesterstva, kde vybranou dievčinu, zakopú 4 socky do rakvi a budú jej tam kopať lopatami po rakvi, aby sa tam posrala strachom, ale posere sa až vtedy keď tam príde ozajstná 'spooky the scary' s ktorú sa však dohodne že jej buď prinášať obete do jej vlastného sesterstva. Ďalšia poviedka bola o uchylných týpkoch ktorý sledovali sexy susedku od naproti. Ibaže ich sexy susedka je trochu Medusa, ktorá s nimi potom pekne vyjebe. Síce gore mohlo byt viac. Ďalšia poviedka nám ukazuje sektu, s dvoma týpkami ktorí sa zhodou okolností, dostanú tam kam nechcú. To hell and back, Masky niektorých 'diablov' boli hrozné. Táto posledná poviedka stála za hovno. Aj keď musím povedať prostredie za mňa úplne cool.

Ledová archa (2013)

Bavilo ma to pokaždé keď sa otvorili nové dvere vagonu, tá rarita, súboje, zamrzlá krajina, chudobný, bohatý a ten vipe sa dostať až do začiatku vagónu bol proste mazec! Za mňa spokojnosť. Aj keď koniec by som zakončil inak.

Mizerové: Na život a na smrt (2024)

Mike s Marcusom sú tu opäť a tentokrát na rozkaz zosnulého kapitána, ktorí im zo záhrobia poslal úlohu ktorú majú zaňho dokončiť. Mike bude na úteku so svojím parťakom a synom Atreasom, sú to dokonalá 3, je to dokonalé trio. Akce tu je celkom dosť, z kina som odchádzal spokojný. Humor už tak nefungoval ako v predchádzajúcich častiam, ale to nevadí. Marcus to svojím nesmrteľným ja, zahral úplne super, takže pár krát som sa zasmial, mali sme tu drogový kartel s miamskou políciou, a vojáka ktorý zabil v dome 15 ľudí, áno, áno, a znova áno, dúfam že Bad Boys chlapci nikdy svoj vibe nestratia!

Hell House LLC (2015)

Prvý diel trilógie mal celkom sľubný začiatok, avšak keď sa to začalo rekapitulovať čo všetko sa udialo v Hell House, ako to všetko začínalo, vypočúvanie hlavnej svedkyne čo 'prežila', bol celkom úlet. Nehovorím, že to je špatné, ale tí ručiaci hostia ktorí boli ako paviáni v hoteli opíc, bolo fakt to najhoršie, plus roztrasená kamera takže ani nebolo poriadne vidieť čo divák sleduje, keď už k niečomu došlo. Záverečná scénka bola celkom prekvapujúca.

Frogman (2023)

Mám rád Found Footage ale toto sa rozhodne nepodarilo, ani zďaleka. Chalanisko s rodinou kedysi na random cestou z výletu narazia na kraji lesa na Frogmana, žabáka ktorý vie telepaticky ovládať myseľ pomocou ..prútika? Po x rokoch si zvolí partiu nahovorí ich aby s ním šli do mesta kde by údajného Frogmana mohli znova natočiť. Môj názor je taký že Frogman je totálne roztomilá trochu tlstá žabka. Georgea mi bolo ľúto na konci aj s jeho dcérou, ale Matty si to odniesol za všetkých troch viac než dosť. A to bol celkom feši. Pred tým než sa z neho stal zmutovaný žabák. Potitulková scéna stojí za kokot.

Naprostý zabiják (2023)

Divné retro obdobie a vraždy killera 16ročnych, ktoré 16x musí dobodať. Aj keď vrahova maska sa mi celkom páčila, cestovanie časom do 80.rokov bolo celkom good, hlavná hrdinka si šla zachrániť mamku a jej 2 tri kamarátky, ktoré zmenili svoje prostredie na zabitie a tým sa zmenila minulosť. Celkom zaujímavý slasher. Vidno že film si bral nápady aj z iných hororov.

Fallout (2024) (seriál)

Som ohromený! Tým úžasom aký mi táto séria mohla ponúknuť, fallouty, 31-32-33 boli zaujímavé a postupne sa zistovalo, čo sú zač. Chválim brnenie, a hlavne Ghoula, ten tam bol hotový shef, keď bol na scéne. Tento seriálový hit si uložím do Top 10-tky. Ťeším sa na ďalšiu sériu. Pes tam bol tiež zaujímavý, hlavne hlava o ktorú sa všetci bili hlava nehlava. Záver bol šokantný.

The Walking Deceased (2015)

Tupá paródia na slávny The Walking dead, s klišé Warm Bodies, na mňa nezapôsobila ale že vôbec. Očakával som že to bude lepšie spracované, ale kamera bola niekedy horšia, akoby si kameraman na niečom fičal. Nezaujalo.