Lví král (2019)

Remake lvího krále už nemá čím prekvapiť. Slabé.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Tak tu je si myslím, že na čo pozerať, skvelé hady, cobry, škorpióny a mnoho ďalšieho a parádnych akcí, ja som bola spokojená.

Mlčení jehňátek (1991)

Monštrum, učený psychopat Dr. Hannibal Lecter, nejlepší mozek všech vražd a excelentných šmákocinek. Takého zvráceného človeka by som chcela študovať i ja a vedeť jeho každú myšlenku, o čem sní, což ho přivedlo k týmto gurmánským chúťkam. Bon A petit!

Scary Movie 5 (2013)

Zatiaľ asi najväčšie sklamanie zo série Scary movie, jediná postava ktorá tam za niečo stála bola Mária, kříže, hounový koláč, hounový hotdog je proste parádny. Inak by som tomu dala odpad.

Nádherné bytosti (2013)

Toto by som si mala pozrieť někdy znova, protože ma tenhle filmek bavil jak malou.

Manžel na zkoušku (2018)

Rodinna komédie ktorá ukázala ako môže byť život milionára v náhlom okamihu rovnaký, ako každodenné životy iných ľudí.

Sintel: Příběh draka (2010)

Tak smutné že som na konci revala ako male decko, a mohla kľudne naplniť pohár mojimi veľrýbími slzami.

Scary Movie 4 (2006)

Tohleto aspoň mírně zvedlo latku krapet víš než ostatní dva předešlé díly, nicméně mě to vcelku bavilo, je tady vidět že se tvorci snažili. Snažili se to zachránit i komikem Charliem Sh., vsunutí ho do par scén i když mě překvapuje že se dal na něco takého vůbec nahovoriť. Parodie nenudí ale ani nenadchne, jsou tu jenom par bláznivých scén aby se neřeklo že tvůrcem docházel dech. I tak za mě dostanou 2.5* hvězdy za parodii na Saw.

Osvícení (1980)

Tak tomuto filmu som sa na zoubek podívat musela. Excelentní, psychologický, horor. Jednoznačne i film roku, můžu tvrdit že jsem se mi i na istých scénach spravila hůsí kůže, tak stoprocentně to bylo zahrané.