Maturita duchů (2012)

//"MOŽNÁ JE TEN KLUK MRTVEJ?" "VIDÍTE? TO JE ONO! KONEČNE POZITIVNÍ MYŠLENÍ!"// Zopár vtipov, niekoľko vtipných scénok, trocha romantiky. Trikov na duchárinu na môj vkus málo, ale aspoň sú fajn. V pohode filmík. Na jedno pozretie s kočkou (alebo v mojom prípade s manželkou) poboku tučná pohodička ;)

Lidská stonožka (2009)

Nikoho normálneho takéto niečo napadnúť nemohlo. Búcham 4* a snažím sa presviedčať okolie, že napriek tomu nie som úchylák :)

Zombies: Den-D přichází (2008)

No ty bláho! Ozbrojení zombíci, zombíci loziaci po strope, zombík vegetarián, ZAMILOVANÝ zombík.. Dokonca ozbrojený a zamilovaný zombík vegetarián!! No toto..! :))

Captain America: První Avenger (2011)

Čudujem sa ľuďom, ktorí si idú pozrieť film s názvom Kapitán Amerika a čakajú niečo iné, ako steroidmi vlastenectva poháňanú 120 minútovú reklamu na "nejlepší zemi na světe" [Borat], na USA :) Mám dojem, že už názov je dosť dobrým varovaním pred tým, čo bude v nasledujúcich dvoch hodinách nasledovať ;)

Amazing Spider-Man (2012)

POZOR!! Komentár je SILNE zaujatý!! :)) ANO ANO ANO!! TAKTO som si spideyho predstavoval ako chlapec! :) Ponurá atmosféra, pubertálny spidey, vychovávajúci strýko, mesto plné drobných zločincov, ale HLAVNE hláškujúci spidey ("Fakt vypadám jako polda? Polda v červenomodrém upnutém obleku? Myslel sem si, že vypadám spíš jako sánkař") a SÚBOJE, ktorých je menej ako u Raimiho, ale tu sú BOHOVSKEJŠIE! Spidey skáče, plazí sa, šmýka sa, využíva hlavne pavučinu namiesto "pästičiek", celkovo pohybmi pripomína pavúka (napríklad súboj v škole pred príchodom polície), proste paráda! :) Hlavný záporák je urobený fakt slušne. Drobnými logickými "hádankami" (prečo Parker zakričí "zavolajte niekto sanitku" a pritom celý čas vo filme vyťahuje Xperiu, prečo mobil na moste stráca signál, ale v podzemí v kanalizácií ho má v pohode a pod.) sa nenechám rozčarovať. Keď to však zhriem: jednoducho LEPŠIA ADAPTÁCIA KOMIXU, než tá Raimiho!! Sorry, ale je to proste tak :))

Kameňák 3 (2005)

Ja vám nerozumiem.. :) Hovoriť vtipy pri pive, všetci sa im smejú. Ale natočiť o vtipoch film a všetci tu "klejú" a "blejú". A pritom stavím ľavé vajce, že polovica z "odpaďákov" keby tie fóry počula (a nie videla v Kameňáku), smiali by sa až by z toho chcrochtali :)) Pozn. red.: platí aj pre Kameňák 1 a Kameňák 2.

Kameňák 2 (2004)

Ja vám nerozumiem.. :) Hovoriť vtipy pri pive, všetci sa im smejú. Ale natočiť o vtipoch film a všetci tu "klejú" a "blejú". A pritom stavím ľavé vajce, že polovica z "odpaďákov" keby tie fóry počula (a nie videla v Kameňáku), smiali by sa až by z toho chcrochtali :)) Pozn. red.: platí aj pre Kameňák 1 a Kameňák 3.

Kameňák (2003)

Ja vám nerozumiem.. :) Hovoriť vtipy pri pive, všetci sa im smejú. Ale natočiť o vtipoch film a všetci tu "klejú" a "blejú". A pritom stavím ľavé vajce, že polovica z "odpaďákov" keby tie fóry počula (a nie videla v Kameňáku), smiali by sa až by z toho chcrochtali :)) Pozn. red.: platí aj pre Kameňák 2 a Kameňák 3.

Van Helsing (2004)

Takto má vypadať "popcorn"! :) Mozog do polohy OFF, zosilovac do polohy ON a.. to je asi všetko. Perfektný výplach mozgu. Reklamy v TV popri tomto filme vyzerajú ako scenáristické veľdiela. Ale mne to NEVA! :))

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

No tak je to brak, a čo má byť? :) Pointa hry (ktorá slúžila ako predloha, keby to náhodou ešte niekto nevedel) bolo vykynožiť toľko protivníkov, koľko mi popraskané žilky v očiach (a rodičia) dovolili :)) Od filmu sa NEDALO čakať viac. Všetky nápady boli vybúchané v predošlej časti. Mohli prísť jedine nové rúbačky. A na tých som sa bavil :))