Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

Free Guy (2021) odpad!

Já to ani neviděl, neni třeba, plakát to má trash ODPAD

plakát

Requiem za sen (2000) odpad!

Čaje, neměla si prej ještě gangstaKterej ti ukážeKde je ta správná cesta, (kde je ta správná cesta)Neměla si gangstaChováš se jak bitch, né jako děvka, (né jako děvka)Čaje, neměla si ještě gangstaSeznam se s náma, ve vzduchu de cítit trávaNechovej se jako dáma, pojď s námaPíču jako láva, co čaje chtěla by si bejt ta praváAle jebeš s debilama, proto nejsiŘíkám tomu jeblá karmaČaje úspěch to je správná karta

Smrtící Avalon (2001)

Polski nerozumím, ale film cením. DOMO ARIGATO KURWO

Domestik (2018) odpad!

Domestik on my dick "Z kapsy trčí stick, žádnej táty mini imbus" - ESKIMOkiss On God

plakát

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nejlepší film už jen z toho důvodu, že to byl propadák po finanční stránce a tak si QT uvědomil, že si nemůže dovolit dělat jen tak co chce :D

Plod noci (1990)

Top shit no cap on god fr

plakát

DALYB - SKRJUD ft. Nik Tendo (2019) (hudební videoklip) odpad!

.............................Nechápu jak mohli lidi z M+ spolupracovat s krysami ............................................................

plakát

Nik Tendo: Není limit (2020) (hudební videoklip)

KONEX měl reálně největší autenticitu a swag ze všech pojebanců z million +, proto musel leavnout (doufám, že se mu daří) a to jak ho fakujou na shows je fakt šaškoidní chování

plakát

Robin Zoot: Hlavy na hlavy (2021) (hudební videoklip) odpad!

DÁVAM HLÁVY NA HLAVY, ZATIM CO SI DOMA SPAL ......pak už si to nepamatuju, Mid track s ambicí vypadat jak City Morgue KLIP. A. K. A. VELKEJ GAY SHIT

Ovládací panel
10. nej uživatel Afghánistán