Elvis (2022)

Trailer sa mi páčil ale pravdu povedať nečakal som od toho filmu veľa. Ale tento film ukázal ako sa mýlim. Skvelé obsadenie, famózne výkony hercov, úžasná práca režiséra. Neviem čo viac dodať už sa teraz teším ako si ho pozriem znovu

Kdo hulí, ten umí (2001)

Fakt je to jazda, mal som dosť blbý deň ale toto ma dostalo:-). Síce mám rád skôr paródie ako komiedie ale toto je fakt jedná z tých lepších. Od začiatku až do konca je to vtipné. Odporúčam

Největší showman (2017)

Celkom zaujímavý muzikál, súper piesne, výborný Hugh Jackman (nar. 1968, Austrálie) Dej má takú pohodovú až veľmi slabú zápletku. Ale tento film má hlboké posolstvo. A ukáže že aj keď ma človek niejaky nedostatok tak si z neho môže spraviť prednosť. Za mňa 4/5. Odporúčam pozrieť ak máte chuť na rýchly veselý film ktorý vám za energiu

Zbrojnice (2017) (seriál)

Seriál ako má byť, drží sa ako tak tematu. Rád som si pozrel tento seriál. Síce nemôžem povedať že by sa niejak podobal realite lebo o s.w.a.t veľa serialov nieje. Ale určite stojí za pozretie ak máte radí akčné seriály

Kingsman: První mise (2021)

Po prvých dvoch dieloch som sa celkom tešil na tento diel. Čakal som niečo podobné ako v prvých dieloch, čo sa bohužiaľ nestálo. Film je síce zaujímavý ale určite to nieje čo by som čakal od tejto série. Jedným slovom suché. Málo akcie, celkovo osobné zle vysvetleny vznik Kingsman's. Ale ak nebudem to porovnať s ostatnými dielmi tak film je to fajn. Najviac sa mi páči ako sa snažili producenti sa držať histórie (nebolo to presné ale ruku na srdce tu nešlo priamo o zobrazenie historických momentov).  Nemám viac k tomu čo dodať, snáď sa môžme tešiť na nový diel.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Súper seriál, od prvej časti je vidno že je to iný druh seriálu. Od prvej chvíle je tam akcia, adrenalín. Sánka dole. Seriál som si užil na plno. Len ten koniec ma sklamal. Ale to neuberá na hodnotení tohto seriálu ktorý si určite zaslúži 5/5. Úplne odporúčam pozrieť

Mr. Bean (1990) (seriál)

Kto nevidel nech nesúdi a kto videl súhlasí. Ide o komédiu kde famózny Rowan Atkinson (nar. 1955, Velká Británie) stvárnil Mr Beana. Kde bez slov dokázal rozosmiať celý svet a za to patrí Veľké ĎAKUJEM. Človek až nechce veriť že to má len 24 časti. Ďakujem za detstvo

Forrest Gump (1994)

Nechapem čo každý na tomto filme vidí.... Vždy som bol človek ktorý dá každému filmu priestor sa ukázať. Každý hovorí ako je tento film súper.... Tak prečo si ho nepozriet ?  Tak prišiel čas no veľké sklamanie. Pozor film nieje zly len podľa mňa veľa vychvaleny. Za mňa úplne priemerný film. Poznám oveľa lepšie filmy. Ale proti gustu žiadny disputat. Asi mi nesadol žáner.. alebo som ja sprostí a neviem oceniť dobrý film. Každom prípade 3/5 (za mňa priemerný film ale kľudne si ho pozrite)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Rozprávka... toto bol môj prvý dojem z traileru. A celkom skeptický som si ho začal pozerať. Ale film hneď v úvode si ma získal. A nieje to rozprávka. Ide o plnohodnotný večerný film. Ktorý záujme nejedného dospelého človeka, vrátane mňa. Preto určite odporúčam všetkým pozrieť. Len pozor ! Pri jednej časti to neskončí.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Veľmi jednoduchá a dokonalá rozprávka o Myši a kocúrovi. Kto videl musí uznať že toto nikdy nezostarne. Pozreli to moji rodičia, pozeral som to ja a ešte niejaku dobu to budú vysielať a verím že aj moje deti to budú pozerať.  Mohlo by prísť pokračovanie ale bojím sa že to pokazí dobrú povesť tomuto seriálu