Sebevražedný oddíl (2016)

Na večernú nudu dobrý film. Som plné vedomí že ide len o ,, rozprávku" ako rád hovorím. Ale sakra na konci mali zabiť tu mrchu a zdrhnúť. Lebo pekné s nimi vybabrala. Film je celkom zaujímavý hlavné Will Smith a Margot (ooo dostal som chuť pri písaní recenzie na jednu, asi si dám ;)) Robbie. Ktorý dodávali filmu tu správnu energiu. Či už po humornej časti alebo tej citovej. Po celom filme som začal neznášať Batman-a. Dej čo o ňom len napísať, pif paf všetci prežijú až na chudáka El diabla (mimochodom nečakal som že ma až toľkú silu) tak ťa stará mrcha (lepšie ju nejde nazvať) ich oklamala a podstate pokiaľ ich kamoš Joker nezachráni, zhniju v base. The end to story

Coco (2017)

Taká ,, jednoduchá" rozprávka, ktorá nesie v sebe hlboké posolstvo. Ako býva zvykom u pixaru, snímok je vysokej kvality s fakt prepracovaným dejom. Na to že je to kreslene a pre mňa logicky že to bolo smerované deťom tak dokáže rozprávka chytiť za srdce. Verím že kebyže niečom chlap z kamením srdcom určite by mi ukvapla slza. Určite odporúčam hlavné v období jesene, v tzv. Dušičkovom čase

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Nikdy som nemal rád horory. Ale nakoľko Netflix robí dosť slabé horory. Tak som si pozrel celá trilógia na mna dobré zapôsobila. Zaujímaví dej a hlavné že až do poslednej chvíle divák vie ako to približne skončí. Bohužiaľ v poslednej časti sa to zmení. Čo na mňa dobré zapôsobilo. Neviem či viac dodať celkom dobra trilógia. Odporúčam 4/5

Need for Speed (2014)

Po dohrani pár dielov need for speed, som si myslel že tento film bude bomba. Po dopozerani už som nemal ten pocit. Film oproti konkurencii (rýchlo a zbesilo) je strašne pozadu. Film je strašne orientovaný na teen publikum. Neviem čo dodať veľké sklamanie... 2/5

Králíček Jojo (2019)

Chápem že je to komédia ale príde mi to ako zlahcovanie skutkov ktoré spáchali nacisti. Ak to budem brať len z hľadiska ,, vymyslený" film tak spracovanie filmu je na dobrej úrovni. Miestami sa človek aj zasmeje. Sú tam aj momentky ktoré človeka trošku chytia za cíti.Ináč veľmi so skutočnosťou nemá nič spoločné.3/5

Bohemian Rhapsody (2018)

Queen ako skupinu mám rád. Preto si myslím že aj tento film je celkom pohode.  Čakal som viac z jeho života. Nie len jeden festival. Podľa filmu mi to príde ako keby po vystúpení hneď zomrel. Ale aj napriek menším chybičkam dávam 5/5.

Constantine (2005)

Nikdy ma nebavily filmy tohto týmu. Ale Konštantín je niečom iný, neviem či je to Keanu Reeves (nar. 1964, Libanon). Podľa môjho názoru je vo filme mierne narážok na cirkev.  Pre mňa ako človeka ktorý verí na nadprirodzené tak je tak trošku zaujímavé. Akurát ako som spomínal nerád pozerám filmy tohto týpu.  Ale pokiaľ máte radi fantasy filmy tak je to dobrý, hlavné herecké obsadenie hlavného hrdinu.

Železná srdce (2014)

Tento film vám ukáže celý život vo vojne mladého vojaka Norman Ellison . Ktorého počas filmu skúša jeho veliteľ. Zo začiatku je to pohode film ale ku konci už to nie je až taká akčná pecka. Čakal som viac ale dá sa to pozrieť. Koniec filmu trošku pre mňa čudný. Takže nemôžem si pomôcť ale dávam 4/5

Černí baroni (1992)

Stará dobrá klasika. Ktorá vtipné vyobrazuje život na povinnej vojenskej službe. Človek sa zasmeje hlavné vďaka hláškam majora Halušky.  Tento film si rád pozriem znovu aj keď už som ho videl asi 5x. A vždy sa zasmejem. Odporúčam ak máte radi komédie ale nečakajte od toho niečo extra. Ale určite si zaslúži 5/5 už len za to že je to film z našich končín

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Tento film bez pozrieta prvej časti nemá zmysel. Preto poďme rovno k veci. Ide o pokračovanie časti Kingsman: Tajná služba (2014). Kde sa dozvedáme pokračovanie príbehu a príchod nového zloducha. Na začiatku je to také usporiadané až po pár desiatkach minút sa to zmeny. Počas filmu sa dozvedáme o niektorých veciach ktoré v prvej časti ostali otázne. Približne v strede filmu zistíme že nás zabitý priateľ žije (čo bolo pre mňa dosť prekvapenie). Celý dej filmu sa krúti ohľadom ,, epidémie" z drog. A naši kingsmani majú novú prácu, zničiť zlodušku na tajnom ostrove. Čo viac dodať podľa mňa ďalší podarený film v téme Kingsman.