Robin Hood (2010)

Paráda, konečne ma zase raz niečo nabudilo. Robin Hood nieje žiaden obrovský veľkofilm, je to však klasicky dobre odvedená práca od majstra Scotta. Páčilo sa, bolo sa na čo pozerať, nádherné kostýmy a prostredie. Herci si svojimi výkonmi hanbu určite neurobili. Oscar Issac ako Jan Bezzemok počas celého filmu pekne menil svoj charakter či myslenie a to by som chcel vyzdvihnúť. 85%

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Dobrý nápad a skvelý Sandler. Sám sa čudujem, že mi takáto vypatlanina celkom sadla a príjemne som sa zabavil. No holt, niekedy i motyka vystrelí. 60%

(J)elita ze střídačky (2006)

Klasická schéma, outsideri sa stanú nakoniec víťazmi. Chudák Schneider, toto je už aj na neho priveľa. 45%

Špinavej Joe (2001)

Úchylnosť, ktorá sa nehanbí ani sexu so sestrou aaach!! Pravdou je, že sem tam som sa zasmial. 40%

Hannibal - Zrození (2007)

Celkom slušné, prostredie, postavy a zo začiatku zaujímavý príbeh. Celkom spokojnosť. 65%

Saltová (2010)

Žena z ocele, Angelina zachánila svet. Svižné tempo a celkom slušná akcia. Len škoda, že rusáci sú zase tí najhorší. 55%

Centurion (2010)

Marshall nesklamal. Surový príbeh z môjho obľúbeného prostredia. Drsné scény, veľa krvi, piktovia a nemá Etain. Fakt paráda. 85%

Expendables: Postradatelní (2010)

Ano, ano, ano hoši to ešte stále vedia. Sly splnil čo sľuboval a naservíroval akciu ako zo starej školy. Všetky tie efektami nabité nové filmy sa môžu schovať. Hlášky, patrony a drsné ksichty. Lundgrenovi rola psychopata sedí, chýbal tam Van Damme. Sú to borci a nebol by som proti ani za dlhšiu stopáž.. Jo a scéna v kostole ... no te buh. Dvojka musí byť :) 85%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Parádne vtípky, skvelí herci a Kaley Cuoco :) Odporúčam v originálnom znení. Takto má vyzerať novodobý seriál. 90%