Kniha přežití (2010)

Veľmi pekná kamera a ozvučenie, žiaľ zvyšok aj s príbehom nieje dokonalý. 60%

Halloween II (2009)

Tak tie nové Halloween filmy sú teda riadne skvosty. Týpek s teleportačnou schopnosťou, ktorý nie a nie zdochnúť. A ešte tá nuda. 20%

Iron Man 2 (2010)

Nieje to dokonalé, ale je to dobrá zábava. Hlášky, akcia, hlášky, Downey Jr., Rourke, Scarlett atď. Záporák tentoraz lepší ako v jednotke a aj sympatickejší. Dostal som presne to, čo som očakával. Iron Man nesklamal, má svoj štýl a vie ako potešiť diváka. AC/DC na záver je ako čerešnička na torte. Sečteno podtrženo 80%

Zelená zóna (2010)

Páčilo sa mi to. Vizuálne príjemné, pekne zostrihané a dynamické. Nieje to nejaký extra trhák, po ktorom by som len tupo pozeral do prázdna, ale je to poctivo odvedená práca s dobrou témou. Američania môžu všetko. 75%

Triangle (2009)

Ok film je zaujímavý, ale čakal som skutočne nejakú tú pointu. A světe div se, žiadnu som nedostal. 60%

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Na to sa fakt už nedalo pozerať, toľko rečí a veľký prd. Kristen Stewart je ako pribrzdená. A to sa mi jednotka páčila ach. 20%

Štvanec IRA (2008)

Nič nové, klasika s minimom nápadov a žiadnou inováciou. Takých tu už bolo. 60%

Duch doby: Dodatek (2008)

No joo, dobre že bude ten koniec sveta aspoň celý tento prehnitý svet pôjde do hajzlu. 65%

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Boyka je tentoraz za klaďasa a je najdokonalejší bojovník na svete. Súboje opäť perfektné. Šajbu, Šajbu! 80%