Cincinnati Kid (1965)

malá dává a jedéém...., pro mne jako nekarbaníka výborná záležitost

2012 (2009)

Ona přijde velká voda, to abych si vzal teplé prádlo aneb jak jeden průměrný občan USA zachrání rodinu před vším možným. Už zase!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Show pravá... od Mattela. Co nás čeká dál? Romance s Kenem a Barbie? Snad nedojde na akčňák s ingráčkama

Avatar (2009)

Ukradl jste mi 3 hodiny mého života a já je chci zpět aneb kterak chrabří šmoulové bojují proti terminátorům. Téma stokrát zpracované. Hodnotím pouze a jen obsah, nikoli formu.Pro mne je jedna z podstatných věcí u filmu scénář a ten je zde nenápaditý (je fakt že dnes se na něj kladou malé nároky,ale to není omluva). Působí na mě jak ekologická agitka za miliony

Dopisy pro Julii (2010)

Nejsem odpůrce romantických komedii, spíše naopak...ale to mě vyděsilo. Nejprve jsme pojal podezření, že jde o rakouský sacher torte. Žel bohu ne. Celé je to takové ulepené a když přicválá Franko na koni tak to je již glykemická příhoda.

Obřad (2011)

Ze začátku rozvláčný,ale jinak průměrný film. A jak už bylo stokrát napsáno Anthony Hopkins je fenomenální. Ten by snad bravůrně zahrál i hydrant.

Černá labuť (2010)

Pik pik póza... úžasné a navíc jako kulturní barbar konečně vím oč jde v Labutím jezeře

Králova řeč (2010)

Pokud by výkon pana Firtha nebyl ověnčen oscarem tak by bylo něco shnilého v království hollywoodském. Na to se snad dívá samo.