Není čas zemřít (2021)

Tak kvůli tomuto opusu se kina fakt otvírat nemusela.......

Spirits in the Forest - život s Depeche Mode (2019) (koncert)

každý kdo viděl upoutávku věděl na co jde. Není to koncert, ale dokument o fanoušcích z různých koutů světa, které spojuje je jedna věc- láska k jedné kapele. Za mě 5* (stěžujete si na málo písní? pořiď te si koncertní záznam)

Terminátor: Temný osud (2019)

Tak nám zabili terminátora..... Nejlepší díl od T2? Tato mexická telenovela? Vše zachraňuje Arnold, opět.

Tomb Raider (2018)

Pro mě nejlepší Lara, nenudilo( a navíc plakát mě silně připomíná plakát Ramba, který vysel nad mou postelí v době mé puberty)

Hráči se smrtí (2017)

slabší průměr. Hezké, že je obsazen do vedlejší role K. Sutherland ( pro ty co neviděly, hrál v původním filmu)

To (2017)

Červený balónku kolem se toč, klaun mě tu nahání, já nevím proč. Výborné a to horory moc nemají

Čarodějnice (2015)

Pošahaná rodina bydlí u lesa kde stráša aneb Kterak se z návštěvy kina stala návštěva kostela. Co to jako bylo? celou dobu čekáte na to bububu a čekáte a čekáte a čekáte....Neskutečně dlouhých 90 minut. Stejné jako když čekate na radne krásnou holčinu a von přijde tlustej chlap...

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Už po prvním výkřiku bylo jasno.......,hnůj. No nějak to prostě neumíme

Tenkrát na Západě (1968)

Film,který umocňuje hudba. Hudba, kterou umocňuje film. 100%

Muž z oceli (2013)

poslední slova Jor-Ela " Synu, slipy jsou spodní prádlo"..... nikdy jsme nebyl fanda "eska"