• Fantasy

Reacher - Koláč (2022) (epizoda)

Nádherný závěr seriálu respektive 1.série nevím zda má Amazon v plánu pokračovat i s dalšími sériemi podle knih každopádně pokud udrží tuto úroveň i v dalších sériích bude to skvělá podívaná.

Reacher - Neomlouvej se (2022) (epizoda)

Seriál pokračuje perfektním tempem, akci střídá pár dobrých hlášek. Vyvíjí se se to fakt luxusně.

Devadesátky - Sudy (2022) (epizoda)

Další super díl. Trochu mě mrzí, že seriál příštím dílem končí, ale zase lepší než kdyby se tak skvěle propracovaný seriál zbytečně natahoval. Jinak velmi mile překvapil Matouš Ruml (COMEBACK, Princezna a písař atd.) myslím, že herecky dospěl a role Černého mu perfektně sedla.

Stíny v mlze - Prank (2022) (epizoda)

Stále čekám na díl, který by ve mně zanechal víc než jen směs pocitů kde se stala chyba. Jediný kdo to drží nad vodou je tajemný Miroslav Hanuš kvůli, kterému seriál dokoukám.

Devadesátky - Přehrada (2022) (epizoda)

Na seriálu je vidět, že scénář psal někdo kdo tématu rozumí a moc se těším na finále celého seriálu. Tomáš Kozák (Kryštof Bartoš) se pěkně vybarvuje po obou stránkách na jedné straně se ukazuje jako výborný vyšetřovatel s až buldočí povahou, který si jde tvrdě za svým a na straně druhé se mu civilní život pomalu otáčí vzhůru nohama.

Duch - Krysa (2022) (epizoda)

První díl mě zanechal zatím trochu na rozpacích, uvidíme jakým směrem se seriál posune. Jinak za mě jedinej komu jsem věřil, že by mohl být tím koho hraje byl Pedrag Bjelac, který si mimo jiné zahrál třeba v Harry Potter a Ohnivý pohár ředitele Kruvalské školy nebo v seriálech Cirkus Bukowsky nebo Rapl.