poster

Rapl (TV seriál)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016, 13x56 min

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Kamera:

Marek Janda

Hrají:

Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Lucie Žáčková, Tomáš Jeřábek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jiří Vyorálek, Aneta Krejčíková, Stanislav Majer, Jitka Ježková, Igor Bareš, Přemysl Bureš, Jan Kačer, Igor Orozovič, Klára Cibulková, Sára Sandeva, Kristýna Frejová, Radek Bruna, Pavel Tesař, Tomáš Racek, David Punčochář, Hana Igonda Ševčíková, Martin Matejka, Petr Kučera, Zdeněk Pecháček, Anna Klausnerová, Oldřich Vlach, Miroslav Etzler, Cyril Drozda, Filip Menzel, Tomáš Dianiška, Hana Kusnjerová, Miroslav Hruška, Marie Durnová, Jan Jankovský, Veronika Lapková, Lukáš Vaculík, David Stecher, Jan Přibyl, Karel Beseda, Martin Kraus, Marie Jansová, Jan Novotný, Tomáš Pavelka, Aleš Putík, Zdeněk Dolanský, Vítězslav Bouchner, Jan Vápeník, Pavel Bezděk, Vjačeslav Pleškov, Halina Richtrová, Martin Písařík, Jakub Kropáček, Viktorie Čermáková, Lilian Sarah Fischerová, Vladimír Marek, René Přibil, Vasil Fridrich, Roman Hájek, Richard Samko, Veronika Maxová, Miroslav Lhotka, David Šamko, Marek Jano, Richard Karol, Tomáš Turek, Marta Dřímal Ondráčková, Miroslav Babuský, Ivana Wojtylová, Hana Seidlová, Chi Chi Tornado, Barbora Vágnerová, Simona Postlerová, Jan Slovák, Roman Vojtek, Filip Bařina, Vojtěch Hrábek, Ondřej Hyneš, Pavel Nečas, David Lištván, Nguyen Guang Huy, Jiří Kraus, Martin Finger, Magdaléna Sidonová, Tereza Nekudová, Dušan Sitek, Otmar Brancuzský, Roman Štabrňák, Peter Hosking, Libor Hruška, Philipp Schenker, Václav Vašák, Jiří Maryško, Richard Němec, Martin Zahálka, Lam Le Ngoc, Lada Jelínková, Michal Zelenka, Jiří Zeman, Petr Drozda, Jiří Bábek, Marcel Vašinka, David Steigerwald, Martina Preissová, Vlastimil Čaněk, Milan Hanák, Josefína Dušková, Pavel Rímský, Petr Batěk, Jan Bidlas, Shimo Shield Potiska, Rostislav Novák st., Malvína Pachlová, Kryštof Rímský, Bohdana Pavlíková, Denny Ratajský, Regina Razovová, Barbora Mošnová, Martin Dusbaba, Pavla Janiššová, Jana Kolesárová, Veronika Týcová, Johanna Tesařová, Kristýna Kociánová, Ivo Trajkov, Jiří Rumplík, Stanislav Oubram, Pavel Marek, Kostas Zerdaloglu, Martin Bonhard, Josef Humpolec, Ha Thanh Špetlíková, Viktor Červenka, Jana Podlipná, Jitka Sedláčková, Eva Vrbková, Miroslav Večerka, Adam Vohánka, Eduard Endt, Matyáš Toufar, Petr Jeništa, Anežka Kubátová, Ondřej Cihlář, Daniel Šváb, Jiří Kraus, Filip Štancl, Pavel Kovář, Jan Antonín Duchoslav
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ****

  Čermák zase hraje Čermáka. ____ Seriál je poctivě natočený, dobře zahraný, má zajímavé lokace (i když pohraničí už začíná být trochu okoukané) a solidně napsané detektivní zápletky a navíc i dějové propojení mezi jednotlivými díly. Vadila mi stereotypní postava hlavního borce, neohroženého detektiva, který jde proti pravidlům, ale má výsledky - to je tak omleté klišé!(27.10.2017)

 • Pajky3
  ****

  K vlastnímu překvapení jsem se pustil do sledování českého seriálu. Sice jsem k tomu musel být dokopán několikerým doporučením, ale stalo se a doporučení budu muset předávat dál. Rapl má totiž rozhodně co nabídnout a jeho sledování není pouhou ztrátou času. Já sám jsem byl překvapen tím, jak mě ten příběh začal bavit. Major Kuneš je zajímavá, skvěle napsaná a zahraná postava. Atmosféra pochmurná a příjemně depresivní. Jednotlivé epizody povedené a i celosezónní příběh je dostatečně zapletený. Navíc se mi líbilo, že se nebojí odstraňovat postavy a připravili mi tak nejedno překvapení. Bavil jsem se tolik, kolik jsem u českého seriálu nečekal. Za mě určitě palec nahoru a jsem na pokračovaní zvědav.(28.12.2016)

 • bloodcountes
  ****

  Já tu podkrušnohorskou atmosféru miluju. Jakživa jsem tam nebyla a má to pro mě totální uhrančivost. Kuneš na rozdíl od Harry Holeho nechlastá první ligu a toho si fakt cením. Ostatní posádku jsem si tedy nějak extra neoblíbila. Ty postavy nejsou tak specifický a osobitý, ale v tom je právě kus reality, protože ve skutečnosti nejsou asi vyšetřovatelé, detektivové a další šarže kdovíjak charismatické a extravagantní, snadno zapamatovatelné osobnosti. Spoilery: že Dolanský zase hraje špatnýho poldu je takové nešikovné a trochu mě zamrzelo, že Martin Finger opět hraje takového toho chudáka padoucha, protože s ním bych se ráda setkávala po celý seriál, nejraději jako s detektivem. Atmosféra, kamera, nádherná krajina a hudba jsou další významná pozitiva, takže jsem ráda, že Rapl běží.--po skončení první série: Postavy se nám prokreslily a probarvily, takže pohoda:)(21.10.2016)

 • Rockerman
  ****

  Na Rapla jsem se začal dívat později a nevylučuji, že bych se na to podíval pěkně od počátku. Důvod je jasný. Po "Bukovském" režisér Pachl opět dokázal natočit vysoce nadprůměrný seriál, do něhož přenesl kontroverzního majora Kuneše a to se ukázalo, jako skvělý tah. Jsem rád, že začínají být ty naše seriály dívatelné a snesou srovnání i se zahraničními produkcemi.(23.11.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "To je můj způsob vyjadřování sympatií." Drsňák Kuneš si svou hvězdu určitě zaslouží, velice povedená znělka taky, Raplova lingvistická okénka by měla být součástí výuky němčiny ("Ihre Name? Jasně, Irena") a soukromou hvězdu si dovolím udělit za znalost lokací, ve kterých se seriál odehrává. Pondělní večery s Raplem mě zkrátka bavily, i když k dokonalosti se nepřiblížily. Ale vem to sníh, led a neustálá mlha.(22.11.2016)

 • - Tento díl se natáčel v klášteru Teplá, na Božím Daru, Jáchymově, Holešovicích, Nuslích, Smíchově, Březové. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Ve 13.epizodě 1. série "Zimmer frei", poté, co Johana (Sára Sandeva) pomůže Rohanovi (Alexej Pyško) s kravatou, následuje scéna s gramofonem, kdy jí pustí skupinu Katapult. Rohan drží v ruce první LP kapely, ale z gramofonu začne hrát skladba "Jsou špatný dny". Ta však na tomto LP, ani na tom následujícím nikdy nebyla. Vyšla pouze na singlu "Maturant/Jsou špatný dny" a po letech na výběrovém CD. (Oldies 777)

 • - V první epizodě 1. série "Nástřel" jde Lupínek (Lukáš Príkazský) s přítelkyní do kina. Podle plakátu na film Gangster Ka (2015), v kterém hlavní roli ztvárnil Hynek Čermák, režíroval ho Jan Pachl, za kamerou stál Marek Janda a hudbu složil Tadeáš Věrčák, takže u natáčení Rapla se sešlo mnoho tvůrců právě z filmu Gangster Ka. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace