poster

Rapl (TV seriál)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016, 13x56 min

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Kamera:

Marek Janda

Hrají:

Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Lucie Žáčková, Tomáš Jeřábek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jiří Vyorálek, Aneta Krejčíková, Stanislav Majer, Jitka Ježková, Igor Bareš, Přemysl Bureš, Jan Kačer, Igor Orozovič, Klára Cibulková, Sára Sandeva, Kristýna Frejová, Radek Bruna, Pavel Tesař, Tomáš Racek, David Punčochář, Hana Igonda Ševčíková, Martin Matejka, Petr Kučera, Zdeněk Pecháček, Anna Klausnerová, Oldřich Vlach, Miroslav Etzler, Cyril Drozda, Filip Menzel, Tomáš Dianiška, Hana Kusnjerová, Miroslav Hruška, Marie Durnová, Jan Jankovský, Veronika Lapková, Lukáš Vaculík, David Stecher, Jan Přibyl, Karel Beseda, Martin Kraus, Marie Jansová, Jan Novotný, Tomáš Pavelka, Aleš Putík, Zdeněk Dolanský, Vítězslav Bouchner, Jan Vápeník, Pavel Bezděk, Vjačeslav Pleškov, Halina Richtrová, Martin Písařík, Jakub Kropáček, Viktorie Čermáková, Lilian Sarah Fischerová, Vladimír Marek, René Přibil, Vasil Fridrich, Roman Hájek, Richard Samko, Veronika Maxová, Miroslav Lhotka, David Šamko, Marek Jano, Richard Karol, Tomáš Turek, Marta Dřímal Ondráčková, Miroslav Babuský, Ivana Wojtylová, Hana Seidlová, Chi Chi Tornado, Barbora Vágnerová, Simona Postlerová, Jan Slovák, Roman Vojtek, Filip Bařina, Vojtěch Hrábek, Ondřej Hyneš, Pavel Nečas, David Lištván, Nguyen Guang Huy, Jiří Kraus, Martin Finger, Magdaléna Sidonová, Tereza Nekudová, Dušan Sitek, Otmar Brancuzský, Roman Štabrňák, Peter Hosking, Libor Hruška, Philipp Schenker, Václav Vašák, Jiří Maryško, Richard Němec, Martin Zahálka, Lam Le Ngoc, Lada Jelínková, Michal Zelenka, Jiří Zeman, Petr Drozda, Jiří Bábek, Marcel Vašinka, David Steigerwald, Martina Preissová, Vlastimil Čaněk, Milan Hanák, Josefína Dušková, Pavel Rímský, Petr Batěk, Jan Bidlas, Shimo Shield Potiska, Rostislav Novák st., Malvína Pachlová, Kryštof Rímský, Bohdana Pavlíková, Denny Ratajský, Regina Razovová, Barbora Mošnová, Martin Dusbaba, Pavla Janiššová, Jana Kolesárová, Veronika Týcová, Johanna Tesařová, Kristýna Kociánová, Ivo Trajkov, Jiří Rumplík, Stanislav Oubram, Pavel Marek, Kostas Zerdaloglu, Martin Bonhard, Josef Humpolec, Ha Thanh Špetlíková, Viktor Červenka, Jana Podlipná, Jitka Sedláčková, Eva Vrbková, Miroslav Večerka, Adam Vohánka, Eduard Endt, Matyáš Toufar, Petr Jeništa, Anežka Kubátová, Ondřej Cihlář, Daniel Šváb, Jiří Kraus, Filip Štancl, Pavel Kovář, Antonín Duchoslav, Zdeněk Drahokoupil, Radek Polák, Jáchym Pitterman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DannyBoy80
  ****

  Nečekaně slušné na český seriál. Atmosféra parádní, herecky super, Krušné hory tomu sedí jak prdel na hrnec. Jednotlivé příběhy celkem ok, nemohlo to být příliš složité, kdyý je vlastně jeden případ na díl. V další sérii bych uvítal řešení jednoho komplikovaného případu. Hodně je to načichlé severskými krimi seriály.(22.11.2016)

 • honajz
  **

  Nakonec celkově za 2 hvězdy. I když se mi začátek seriálu líbil, sklouzlo to posléze k rutině, případy stály za prd, vypadalo to jak Kriminálka Šumava, nebo jak se to jmenovalo s tou Norisové sestrou, jo, Policie Modrava, jen tady byly Jizerky. Modré filtry, dlouhé pohledy, dým z cigaret, severské ladění, rozvážně dialogy o prdech v kuličkách, a navíc akční scény natočeny dost amatérským stylem. Občasný pokus o drsnou americkou školu taky nevyšel.(22.11.2016)

 • zdenny
  ****

  Dejme tomu, že v průběhu seriálu má divák pocit neumdlévající rutinnosti. Dejme tomu. Ale porovnám-li tento seriál s některými českými „krimi“ seriály jako např. „Kriminálka Anděl“ nebo „Policie Modrava“ apod. apod., rozdíl ve zpracování celkového žánru krimi je patrný. Zatímco u dvou výše jmenovaných jde o populární zábavu pro široké spektrum jednodušších a nudících se diváků, kdy vše je čisté, pěkně v barvách, policisté vypadají spíš jako v maškarních převlecích, dialogy jsou precizně neutrální a korektní. Máme zde seriál, kde detektivové působí naprosto skutečným dojmem. Jsou to také jen lidé, i když policejní. Takže tady máme policisty, kteří porušují zákon, máme tady policisty, kteří se na oslavě ožerou jak prasata, máme tady policisty, kteří působí jednoznačně velice skutečně a věrohodně. Vizualizace samotná navozuje potemnělou atmosféru. Celkově na mě seriál působí do jisté míry atmosféricky. Všichni hrají, co mají a Hynek Čermák dokáže být poměrně charismatický. Nemluvě o šéfovi oddělení Rohanovi, který je fakt dost skutečný. Proto ty čtyři hvězdy.(11.8.2018)

 • Radek99
  ****

  Vynikající atmosféra, kvalitně natočené, zajímavá kamera, Hynek Čermák je trefa do černého, jen mám osobně trochu problém s kvalitou scénářů, jelikož tvůrci dopředu tak okatě signalizují, kdo je v dané epizodě vrah, že jakmile se dotyčný objeví poprvé v záběru, dá se téměř stoprocentně uhodnout, že je to on...jestli to je nějaký koncept, tak dost nepochopitelný... PS: Co ten luxusní policejní vozový park, to je nějaká satira? :-)(13.10.2016)

 • Sonnery
  ***

  I mistr Pachl se jednou upachne. Ač má seriál supr postavy, hudbu a kameru, je trochu debilní. Samotný zápletky jsou totiž jako splachovadlo vedoucí k oloupanému pomeranči - nedávají smysl a snaží se silou vymáčknout nějaký emoce. Navíc v nich není žádný tajemství, první podezřelý je vždycky viník a řešení případu se podobá závodu na 100m s jedním závodníkem: "Kdo asi vyhraje?" . Ale i tak je Rapl lepší než všechny Expozitury, detektivky s Kateřinou Brožovou nebo drsné policejní příhody s brutálním Vojtou Kotkem. Akorát na Labyrint, Případy 1. oddělení a Mamon zoufale ztrácí.(7.10.2016)

 • - Tento díl se natáčel na Božím Daru, Jáchymově, v kapli Suchá, bývalých kasárnách Hřebečná, Merklíně a na rozhledně Bleiberg u Bublavy. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Tento díl se natáčel v klášteru Teplá, na Božím Daru, Jáchymově, Holešovicích, Nuslích, Smíchově, Březové. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Tento díl se natáčel v Jablonci nad Nisou, na Špičáku v Jizerských horách, Jáchymově, Klánovicích, Nuslích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace