• Pohádka

Kruh (2002)

Pane bože to byla otrava, tak strašně zdlouhavé a nudné že sem si skoro rval z hlavy své vlasy a  málem sem si snad ukousal všechny nehty. A navíc lidi čeho se tak bojíte u tohohle hororu já jen na začátku sem měl trošku strach z úvodní scény ale pak už ne, pak sem jen doufal že se začne něco dít a ono nic, je to jen jedna trapná výprava. Je mi líto opět nechápu co vás lidi na tom tak chytlo a čeho ste se tak v báli

Need for Speed (2014)

No ty kráso, to si opět podle mě hodnocení zaslouží určitě vyšší, vždyť je to tak pěknej povedenej film. Pro mě je úplně perfektní, automobilové scény sou fakt nářez a sou dobře natočené, no upřímně někdy snad skoro lépe než i v rychle a zběsile tím samozřejmě neříkám minus filmu rychle a zběsile na rok vydání prvního dílu ale i ten děj a příběh tohoto filmu, jo prostě rychlá jízda autem to je jako se vším prostě nedáte si pokoj a nedáte si říct furt jezdíte jako dobytek a samé maléry a problémy se zákonem a ztráta jednoho kamaráda, a nakonci ho podruhé pustí z vězení našeho hlavního hrdinu a co se nestane sedne do auta a pedál hned zase na podlaze, a to sem se nezmínil o tom jak sem se párkrát pěkně zasmál

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Náhodou bylo to to celkem fajn, nechápu to nižší hodnocení, vždyť děj to má dobrej a já sem se Teda zasmál, sice je škoda že sem se nesmal každou chvíli ale jenom jednou za cca 20 minut ale i tak to má prostě hlavu a patu a není to taková nudná a trapná slátanina jako třetí díl svatba a 4 díl školní sraz. Za mě naprosto fajn příjemná jednoduchá komedie. Sem strašně rád že už to nebylo tak trapné a nechutne jak sem již zmiňoval jako 3 a 4 díl prci prci prciček

Malý Herkules (2009)

No jako upřímně nevím proč se tento film umístil už asi navždy na první příčku jako nejhorší film všech dob nevím čím si to přesně zasloužil. Já sem to docela svěží na pohodu dokoukal a párkrát sem se i zasmál i když nepopírám že ty efekty a ten trapnej děj je úplně za hovno a ty postavy ani nemluvím

Simpsonovi (1989) (seriál) odpad!

No tyvole vy mě lidi asi zabijete. Jako jak se z téhle animované patlaniny mohl stát takový nekonečný hit, co je na tom tolik vtipného. Ze Simpsnu byly reálně v mém okolí všichni úplně ulítly a i když asi sem jediný tak já na to měl takovou alergii a takovou averzi že mě tímhle sérialem všichni lezly tak na nervy, no prostě za mě příběhy Simpsnu úplný otřes, vtipy humor úplný otřes, to nemluvím o těch nechutnsotech. I přesto že v životě sem viděl asi pár cca 10 dílů tak mě to bylo opravdu tak přiblblý a nudný že si to ani neumíte představit

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů (2008) (TV film)

No Teda lidi já sem na vás tak nasranej. To je opět snad nejpodnhodnocenější film na csfd. S čím ste zase nespokojený. Tuto recenzi píšu pro všechny 3 díly. Jako dit je to fakt docela povedený dobrodružný akčnak ty scény sou fakt dobrý ty souboje ten děj ty automobilový honičky no nemám slov já tuhle sérii prostě miluji a nepište furt lidi což mě taky sere že to kopíruje indiana Jonese, mezi tímhle a indianem Jonesem je pár rozdílu a navíc to můžete říct i o více filmech a za 3 já sem rád že je více takových dobrodružnych filmu jako je tento a indiana Jonese nebo i flynn Carsen

Decibely lásky (2016) odpad!

Ačkoliv sem opravdu hodně přemýšlel zda z milosti nedám jednu hvězdu tak sem se nakonec rozhodl pro odpad je mi to líto ale fakt to byla taková otřesna nuda, dit se tam skoro nic neděje ten děj je úplně na píču já ho vůbec nechápal a těšil sem se na to jak v průběhu filmu tam budou do děje hrát písně od Michala Davida tak jako v discopřiběhu ale bohužel ne, jednou tam hrála v průběhu děje kousek písně Michala Davida žít tak jak se má a pak už jen na jednom jeho koncertu v tom filmu. Chci říct že to není nic proti Michalu Davidovi, jeho písně i jako člověka ho mám velmi rád a mám velmi rád filmy kde sou jeho písně ale tady se to prostě opravdu nepovedlo sem nasraný na pana režiséra který udělal Michala Davida jako reklamu na tento otřesný film. Nudou sem to skoro nemohl dokoukat a ani nechápu proč se to jmenuje decibely lásky. No upřímně jednoduše a na rovinu, snad nejhorší český film co sem kdy viděl, ne li opravdu nejhorší český film

100 Tears (2007)

Sice je pravda že dej a příběh je takový divný i když mu úplně nerozumím cz dabing ani titulky k tomu nejsou a ta kamera je fakt hrozně primitivní ale i tak je škoda že to skoro nikdo nezná. Já se u toho Teda rozhodně nenudil vraždy sou fakt dost Gore a splatter a sou i dobře natočené a ta hudba do toho když klaun někoho masakruje je fajn lokace sou taky dobré a ten děj i když sem mu nerozuměl jako taky, tak samozřejmě i s tím anglickym dabingem tomu tak nějak rozumím přibližně, zajímavé bylo i to že tam byly odkazy i na jiné slashery se mi zdá např na mychaela myerse tím jak nakláněl do stran hlavu ten klaun nebo to jak furt používal sekaček to mi zase připomnělo jasona jak rád používal mačetu  často Pokud se na to chcete jinak kouknout tak si to najděte na uloz to napište tam jméno filmu rok natočení a režiséra našlo mi to jediný soubor

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Tak jako jo to byla úleva od otřesného 3 a 4 pokračovaní. Sice je pravda že to nebyla až taková sranda a i ten děj a příběh nebyl kdo ví jakej ale aspoň se to dalo dokoukat a nebyla to taková nehorázná nudná slátanina jako 3 a 4 pokračování prci prci prciček. Docela to šlo

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012) odpad!

Opět tady už fakt nemám slov lidi, vůbec nechápu tak velké hodnocení, za mě trapný, nudný, nechutný otřesný. Nevím co je na tom vtipného, žádnou postavu sem si z tohoto dílu neoblíbil všichni mě tu teď už lezly na nervy nesimpaticky a otřesný. Nevím co vás lidi na tom tak baví. Já sem psychicky tak trpěl že sem to prostě ani nemohl dokoukat to byla taková práce to dokoukat co vás na tom tak baví??????? Fakt to musím zopakovat. Já se skoro vůbec nesmál