• Pohádka

To Kapitola 2 (2019)

Pane bože to byla zase někdy otrava, prostě ten příběh že tu naši dospělý hrdinové chodily seděli a něco řešili a promitaly se jim vzpomínky mě moc nebavil a moc se mi nelíbil, penniwise tu zabije jen 3 děti, prostě ten děj že penniwise pomůže tomu hajzlovi z minulého dílu byl podle mě pitomý a celkově ten hajzl byl pitomý v tomto díle, strašně zbytečně zdlouhavé a to ani nemluvím o tom hrozným závěrečným fightu no to bylo na uskvaření mozku takové otřesné blikání, epileptici nekoukejte na to. Ale bylo tu aspoň pár scary momentu a solidních lekaček

To (2017)

Nooo tak tentokrát sem se nedivil že je to takový hit, fakt jako Stephen King málokdy zklame jeho díla se dobře filmují má to krásný děj, je to dobřé natočené líbí se mi ta síla přátelství ti děti co porazí to zlo jak si poradí, ale samozřejmě se u toho člověk párkrát dost Lekne a penniwise je fakt povedená hororová kreatura ktera během filmu vyděsila každého snad aspoň jednou.

Pach krve (2021)

Za mě docela fajn pěkný prostředí simpaticky hlavní hrdinové zajímavý dej i tajemnost a to jak nějaké otázky které vzniknou v průběhu filmu vám zodpoví až o jak dlouho později ve filmu ale ten konec úplně na hovno docela to ten konec posral. Pár lekaček, napětí taky docela šlo. Aspoň už skončilo wrong turn s kanibaly který šlo do hoven a zkusily natočit něco jiného, aspoň už wrong turn s kanibaly už nevznikne protože tam by už nic nevytěžily a pokus o natočení něčeho jiného se podle mě celkem povedl

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Neeeee to je problém Američanů oni to prostě pátým dílem nemohli ukončit, oni se rozhodli že natočí šestý díl který na víc ani nenavazuje na minulý 5 díl a prostě se rozhodli natočit to trochu složitějš ale neuvědomily si toho že hůř, tento díl ani moc už není o kanibal ech ty tu moc vidět už ani nebyly, děj se odehrává v nějakém trapnem hotelu kde mě to strašně nudilo, naši hrdinové tam jen chodily kecali a šukali, Valeri Milev natočil skoro vlastně takový porno což se mu nepovedlo a ta zapletka s tou nějakou sektou nebo co, je podle mě úplně debilní a vůbec ji nechápu a masky mutantů každým dílem fakt horší a horší a zabití též ale hlavně jen nudný dej v nějakém hotelu, ale ta scéna na začátku s těma cyklistama byla fajn

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

No fuuuuuuj ale to byl pořádný Brutál, reálně než si to pustíte si to rozmyslete a pokud ste moc krvaku eště neviděli tak si radši nějaký jiný pustte před tímhle, jako declan o, Brian je podle mě naprosto zvrhlý uchylný režisér který opravdu vůbec nešetřil jakoukoliv moralitou, připadá mi jak kdyby mu zbylo hodně umělé krve a orgánů a tak se rozhodl to vše použít a využít to tady a jako navíc když sem to viděl prvně mě to i dost nudilo a děj úplně naprd chování postav úplně hloupé a nelogické a hlavně to prostředí toho města taky strašně trapné a nezaživne a vypadá jak z papíru a navíc mě přišlo nesmyslný že v tom městě nikdo nebyl jen magoři a naši hlavní hrdinové a ten otřesný nepříjemný hnusný dědek mě připadal parodii na Hannibal lektora ale říkáte že sem to nadhodnotil 3 hvězdami teď, nene když sem to viděl podruhé mě to bavilo mnohem více a docela sem si to užil a to šílený Gore spplater nářez sem si taky užil ale i tak za mě nejbrutálnější film co sem kdy viděl z toho konce a z těch zabití a brutalit mi nebylo moc dobře a skoro mi bylo nevolno  a to sem v té době když sem to viděl uz měl dost krvaku zasebou takže se lidi fakt připravte na pořádný uchylný nářez krve orgánů a rozsekání a navíc tohle je eště sestřihana verze , škoda je i to že originální verze není s českým dabingem, bylo to tak Brutal že to museli sestřihat

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

No Teda asi sem jediný ale já tento 4 díl miluju tak jako 1 a 2. To prostředí v té zimě toho opuštěného blázince je fajn, zajímavá zápletka naší hrdinové docela fajn a vraždy no něco úžasného a děj taky dobrý ale hlavně docela dost povedený začátek jak to vlastně celé začalo je za mě úplně perfektní ale hlavně abych nezapomněl tak jako nechápu co lidi kritizují to prostředí že je to trapné atd, vždyť ta zapletka že naši hrdinové někde v husté zimě zůstanou uvěznění v opuštěném špitálu s 3 zvrhlyma magorama je docela dost dobrá a zajímavá a je to takové dobře tajemné v těch temných zdech a prostorech opuštěného blázince nevíte kde ty magoři na vás mohli vyskočit, akorát mě sralo někdy to nelogické chování našich hlavních hrdinů

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Opět pořádný krvavý nářez, já vám říkám že více krve sem snad ani v jiném hororu neviděl, ten děj a ta akce sou fajn a masky a make up designer těch killu atd fakt super, postavy mi nepřijdou tak nesimpaticky jak tu všichni píšou, i když je pravda že ten nápad s tou reality šou mě prostě v některých věcech přijde takový pitomý ale i tak se mi druhý díl mooc líbil a viděl sem ho už 3 krát (první čtyřikrát) za mě by si to zasloužilo tak 70%

Pach krve (2003)

Tohle je rozhodně můj nejoblíbenější krvák, zasloužilo by si to větší hodnocení a opět spoustu lidí nechápu co to tam píše za hovna v recenzích. No prostě skvělá atmosféra, pár skvělých mega lekaček, parádně namaskovaný mutanti který nechápu proč takto dobře nemohli být maskovaný ti herci dál a v dalších dílech, zabití fakt perfektně udělaná no prostě fakt bomba akční survival horor který by si zasloužil tak 80% a fakt pěkný prostředí pro horor ty lesy ta zapletka ten děj to napětí no prostě nechápu lidi který to kritizují

Kruhy (2017)

Tak tohle bylo opět nudnější a horší děj, mockrát sem se už ani moc nebál a lekl sem se jen asi 2 krát ale i tak určitě lepší než první díl

Kruh 2 (2005)

Druhý díl nechápu proč má nižší hodnocení, za mě je určitě mnohem ale mnohem lepší a za druhé je to opravdu už takový ten duchařský nářez. Opravdu co si pamatuji dost pořádných lekaček (lekl sem se dost asi tak 5 krát) častokrát index strachu a fakt takový drsnější děj než v prvním, tady sem se konečně fakt bál