Gimp

chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21
    • 19.5.2009  21:28

Pojednání o tom, že doktor dokáže opravit i mikrovlnnou troubu.

• 23.1.2010  20:20
    Pouta (2009)

- 2/3 EV. Nicméně nejlepšími "porepublikovými" (sic!) filmy zůstávají Pevnost a Jméno kódu: Rubín

• 10.12.2010  20:13
    Počátek a lev (studentský film) (2009)

Mňam aneb prima Vavrečka.

• 15.7.2009  20:32
    Proroctví (2009)

Budeme navždy spolu, jenom každý jinde.

• 20.1.2012  11:35
    Rudá kapela (2009)

Šílenej film o šíleným státě v tězce sebereflexivnim dogma stylu. Některý pasáže jsou takmer dokonalý (Jacob a jeho Why do you lie?)...

• 31.3.2009  22:36

Pokud se dobrovolně podíváte na tento film, asi na něj máte náladu nebo máte určitý důvod se na něj koukat (líbí se vám, když mají ženy silikonová prsa a minišortky, líbí se vám, když se autu po startu zvednou přední kola). Pak mu asi dáte 4*, protože vám nevadí jak je hloupý. Pokud mu ale dáte míň, protože jste čekali od čtvrtého dílu trashové filmové kopie NFS: Underground něco jiného, hodnotím vás dvěma hvězdičkami.

• 8.3.2009  00:02

Bůh existuje a není to POMO.

• 9.7.2010  16:55
    Studna (2009)

Nasazuji standardní hodnocení pro "festivalový" film, ze kterého jsem po hodině odešel a před tím půl hoďky prospal

• 31.10.2009  09:43

Ten konec byl fakt bomb(er)ovej!

• 7.3.2010  08:33

A na trojku jdu do kina.

• 4.5.2010  22:03

U některých filmů si přejete, aby skončily nějakým konkrétním způsobem - třeba aby záporný hrdina umřel. U filmů, jako je tento máte skromnější cíl - aby prostě UŽ skončil. Útěchou je, že se máte celkem slušnou šanci dočkat. hirnlego: já teda až u závěrečnejch

• 27.4.2009  12:41

Xmanovská série končí jako parádní mejdan. Po třech super party dílech přichází kocovina a chuť zvratků v ústech. Wolverinův příběh je jako jeho hlavní záporák. Nedomrdlý, zdegenerovaný hnus, který by chtěl něco říct ale bohužel mu zašili hubu. Jeho mix superschopností, které všechny musí být trapně využity v závěrečné komické bitce (proč zrovna tam?), asociuje vulgárně lineární děj, který je lepencem scének. Jackman je Šibal a já jsem debil.

• 1.9.2009  09:28

Kup balon mlika aneb nigga saves the day.

• 17.4.2009  12:21

Film, na který podruhé ve Varech nepůjdu.

• 10.8.2008  13:30
    96 hodin (2008)

Je to strašně hloupé ale taky stejně tak upřímné a naivní. Uchránit panenství dcerušky, která je spratek jako když jí vyšije a běhá jako trotl (klika že je tam tak málo, Maggie Grace je příšerná herečka) a přitom rozstřílet nebo umlátit asi tak 200 albánců, arabů a jiné přistěhovalecké verbeže. Je úplnej zázrak, že Liam Neeson nepůsobí při tom běsnění komicky (i když při mučení proudem je to už tak tak). Těším se na dvojku :)

• 8.4.2009  11:30

O tom, že pít kolu, kouřit camelky, jezdit v porsche a zabíjet bývalé esesmany (a občas i nějaké ty civily, americké vojáky, osobní strážce ... ) bylo cool možná tak před 30 lety.

• 4.8.2009  00:10
    Babička (2008)

Plaz se, plaz se! Po zhlédnutí filmu jsem vynalezl nové slovo/akronym - GILF (které ale evidentně vynalezl už někdo přede mnou :( ).

• 26.9.2009  13:51
    Babylon A.D. (2008)

Pro unrated verzi

• 8.2.2011  14:28
    Bronson (2008)

Nenechte se zmást nízkým hodnocením, Bronson je miláček (na jeho nahý tělo ve válečných barvách myslím denně).

• 1.5.2009  08:25
    Far Cry (2008)

Tenhle film je jako sendvič se smaženkou čili a čatní. Každá jeho jednotlivost je na nic. Herci - směšný, scénář - debilní, triky - slabota. Ale nějakým zázrakem to dohromady dává smysl.

• 13.8.2008  21:14

Mytologie na postupu. Mnohem barevnější, pestřejší a působivější. Pod slupkou z červené kůry se pak ukrývají dvě jaderné otázky. A totiž zaprvé - láska k partnerovi musí být vykoupena zanedbáváním nebo chcete-li neláskou k ostatním. A za druhé - když jste objektivně lepší, výjimečnější, vzácnější než druzí, má váš život větší cenu, máte právo být na sebe pyšní? Nebo-li - znamená tedy, že když se člověk přiblíží hodnotám, které jsou splečností ceněny více než jiné - například - zrodila potomky, zachránil životy, podporují charitu ... znamená to, že dosáhl víc než ostatní?

• 3.5.2008  00:35
    Iron Man (2008)

Překvapivě velmi solidní popcorn, kde gagy fungují a akce také není k zahození (ono jí tedy moc není ale aspoň nenudíte jako u onanujícího Baye). Škoda že jen Starka - cynického hajzlíka vystřídá jakási sebezpytující karikaturka. Největší koule má tak film na začátku a v úplném závěru. Ale prostředek rychle uteče takže pohoda. Btw Transformers stejně stojej za hovno - prozřel jsem :)

• 27.3.2008  11:53
    Jumper (2008)

... takže ty jsi paladin a já jsem jumper? Wtf!?

• 23.6.2008  18:21
    Kopačky (2008)

Víc sentimentu, méně humoru a tři scény s odhaleným penisem. Life is a bitch.

• 22.7.2008  11:15

„Jestliže je určitá situace lidmi definovaná jako reálná, pak je reálná ve svých důsledcích.“ W.I. Thomas (ale podle Wallersteina je spoluautorem citátu i Thomasova manželka Harriet)

• 15.12.2008  14:13
    Kurýr 3 (2008)

Ukrajinka na sedadle spolujezdce a telefonní seznamy v kufru. Na rukou termo-nukleoro-acido-dietní náramek, který vybuchuje (co taky jinýho). Černá paruka a toxický odpad. Ukrajinský ministr životního prostředí. A dva striptýzy nechutně namakaného Jasona S. Každý za jednu hvězdičku. Dan9k si může přidat 4%, teda hvězdy (hah).

• 18.4.2009  11:37

V obalu od Triple-Whopperu se servíruje cheeseburger aneb pod skořápkou z hitechna se hrbí televizní detektívka.

• 18.11.2008  01:43
    MR 73 (2008)

Marchal na to má. Jeho hrdina je vychlastaný kurevník a slaboch, kterej posere co se dá. A tu pomstu mu samozřejmě budete ze srdce přát. P.S. Příspěvek do diskuze ohledně vulgárních komentářů - uživatel LIVINGDEAD je píča a jeho sestra je čurák.

• 29.1.2009  19:51
    Mamma Mia! (2008)

Tosim: revolta je vždy záležitostí střední třídy :)

• 14.11.2008  19:27
    Max Payne (2008)