Kulky spravedlnosti (2019)

no do kurvy..! to je narez jako prase! :Ddd benedikt prdelni dira..coury stetky..incest..buchy jak z porna s knirkem..ronaldo..ty sceny a picoviny.. :D ustrelilo mi to koule! je to na odpad az 5hvezd vole..je to neskutecna prasarna! :D

Maják (2019)

borec se pochcije pak se porvou..pak tam cumej pak se zase pochcije zase tam cumej porvou se..je to cernobily..je to format 4:3 je tam hovno videt..pribeh tam je, ale je to nestravitelny..rozbory tomu pomuzou a clovek zjisti ze je to vlastne dobry..ale ty vole!

MOST! (2019) (seriál)

Mno..jedna z mala ceskych veci na kterou se da divat..a ono je to fakt dobry, vsechno sedi a je hezky, ze si nekdo ztoho v jakych jsme srackach udelal srandu..dycky v kazdym dile byla nejaka sranda, ktera je fakt legendarni..nevim co napsat je to proste podle pravdy :D

Mrazivá pomsta (2019)

docela silena vec...liam dobrej, forky dobry..je to takovej ten coenovskej styl...dobry dobry bavilo me to, ale bylo to takovy suchy..neco tomu chybelo takze za 3* ps: ten konec je wtf a vtipnej zaroven :D

My (2019)

achjo..po utec sem cekal petelici..trailer byl bozi..no film uz je na tom hur..kurva sesup dolu a sem rozpolceny.. :(

O život (2019)

Jojojo negrik je furt narubanej z krve a potu a frank je neskutecna bestie.. :D vcelku sranda

Plán útěku 3 (2019)

Blbost ale bavila..celkem dobrej sly, je hrubej! jednou a dost no..zbytecnej film :(

Pojď za tátou (2019)

Dobra prdel..zacatek celkem hrubej vztah s fotrem a synem :D po infarktu clovek ceka cokoliv ale to co se stane je dobrej zvrat..od ty doby co objevi poklop je to prdel :D silnejsi 3ku davam

Polar (2019)

dobra rezba, pekny gore, skvelej mads..hodne dobrej akcnak!

Pomsta (2019)

druha top role adkinse..ta melodie je top jeste ted...a film narez jako kokot!