Deyw

fčelí méďa

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>
    • 13.8.2018  02:49
    Lesní duch (1981)

Ted je to spis komedie..driv to mozna melo grady..ale tedka fakt k smichu..zub casu zde zapracoval neskutecne..pusobi to jak trapna amaterska sracka :D chapu ze ten film vytvoril legendarniho ashe - kterej je proste skvelej a kultovni status tomu nelze uprit, ale divat se na to dneska boli.. :-(

• 4.2.2018  02:25
    Osvícení (1980)

Hmmm..tohle je slupka i po letech..skvela hudba buduje neskutecnou atmosferu..vlastne spojeni obrazu se zvukem (hudbou) je genialni a bezkonkurencni dodnes..kluk je fajn..ta cubka je fajn..ale nicholson je dabelskej a silenej jako svine..ja se ho normalne bal jenom sem ho videl..one scary madrfakr! skvelej film a jeden z TOP hororu vsech dob. :)

• 15.8.2010  22:55
    The Comeback (1980)

Po Pumping Iron přichází Arnoldův comeback,který nás zavede po 3letech zpět,kde Arnold exceloval..Soupeři sou hrozivější než před lety,ale Arnie ví,že je pořád jednička..sakra jak to ten pacholek dělal...sledujeme jeho trénink a jeho emoce jak se stim vypořádá po 3letech..zvládl to na jedničku..dokument o bodybuildingu perfektní,skoro až poviností všech co se tomu věnují..jen je škoda,že ho skoro nikdo nezná :(

• 26.12.2017  23:38

Strasna pecka..neskutecnej deniro..neskutecnej film..kurva ten chlap byl prase i genius.. :D :( smutnej pohled na sikovnyho boxera, kterej mel demona v hlave.. :D bylo mi lito jeho rodiny a vsech kolem nej..silnej film..skvost!

• 24.2.2008  19:33
    Rocky II (1979)

Vetsinou 2ky dopadaj spatne ale podle me to Sly zvaldnul perfektne,skoro to same jako 1cka akorad s odlisnym zaverem - pro me perfektni pokracovani Rocky = povinost !!!:)

• 1.10.2018  00:48
    Vetřelec (1979)

KULTOVNI ! nadfilm, klasika...nemam co dodat!

• 18.10.2018  00:50
    Halloween (1978)

dneska uz strasna kokotina :D ale je to klasika..ty zabery na mayerse,hudba..atmosfera fakt bomba..ale dneska je to bolest to videt :(

• 14.9.2019  02:34

ten zacatek je neskutecna palba..ale pak je to nic moc pak zas palba a pak zase nic..takovy meh..cekal sem vic..ale dvojice legendarni! a ten zacatek,ten zacatek!!

• 14.1.2019  01:14
    Čelisti II (1978)

Tvle driv sem to uctival..ale ted to bolelo..strasny..herci..strasny..zralok..strasny..uplnej upadek proti jednicce..vsechno spatne..ale to je taky dobou vzniku..abych nehejtil tak hudba byla dobra (z jednicky) hlavni hrdina byl dobrej (z jednicky) par zaberu na zraloka pri hudbe bylo tak dobrych (z jednicky) a konecny placani do kabelu byl konecnej finish tohohle utrpeni a horici loutka zraloka na zaver tresnickou na dortu..ale memories,hudba,zralok,rob..proste dam 3*

• 11.7.2018  00:01
    Hlubina (1977)

videl sem v tv, celkem v klidu ale moc si to nepamatuju, musim si to pripomenout.

• 11.10.2009  14:39

Tohle je kult...at uz ten kdo cvici nebo obdivovatel arnolda by tohle mel videt..jinak Arnie je super clovek.. Tohle je povinost :)

• 24.2.2008  19:34
    Rocky (1976)

Nejlepsi film co sem kdy videl ...mozna nejlepsi film se Slym ...cela serie Rocky je pro me povinost ale jednicka je neprekonatelna - ikdyz 4ka je taky perfektni a to hlavne diky hudbe a tim jak je pojata jinak 2ka,3ka,6ka taky dobra (pro me vic nez dobra :D ) a jedina 5ka mi prisla nic moc bylo to docela onicem ale dalo se na to koukat. ale ROCKY 1 je srdecni zalezitost !!!

• 16.8.2010  03:22

super..je tu arnie je tu bridges..sou tu i ostatni slavni kulturisti..ale proboha ten film je o nicem..jediny co je na nem pozitivni je arnold a jeho kamaradi z kulturistiky..jinak je to brak..davam 3 za arnolda ;-)

• 26.9.2017  00:11

Ty vole tohle je strasny...ten tlustoch na kresle by mel dostat oskara za nejstrasnejsi vykon v historii..ty jeho vyrazy ty vole ja chciju..a ta krava co jecela celej film taky..nejlepsi scena jak ji mlati smetakem a ona u toho rve jak u mnohonasobnych orgasmu...a nebo kdyz utika aby se schovala a celej utek rve jak sirena aby borec vedel kde je :D vsude ctu jak se dneska chovaj postavy ve slasherech debilne a podobny kokotiny..a tady chodej borci porad ke dverim a vzdy je lupne prez hlavu :D na borce jede kamion a on stoji a da si ruce pred drzku nez aby uskocil.. je to strasnej brak ty vole..dneska nekoukatelny strasny..vubec nechapu to hodnoceni vole mozna na tu dobu to bylo neco unikatniho a dobryho ale na to ja seru..celisti sou taky stary jak moje mama a sou nekde jinde..tohle je strasnej vykal..ted docenuji verzi z roku 2003.. nebudu to hodnoti musel bych dat odpad a to neudelam jen kvuli kultovniho statusu filmu..

• 22.4.2019  22:22

klasika..netreba slov..

• 18.4.2018  19:20
    The Road Runner Show (TV seriál) (1966)

neskutecna pumeliceeeee!

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>