Menu (2022)

Za me prekvapeni jako svine, skvelej film plnej prekvapeni a wtf momentu, totalni zmena zanru a clovek je napnutej jak to skonci a co se ztoho vyklube..herecky fajn a ten kuchar je zmrd i genius...hrozna pecka, kazdej chod mel napad a byl procitenej na maximum, co se deje v kuchyni a u stolu je strasna pecka...silny 4/5 👍

Monstrum (2022) (seriál)

Nikdo se snim nechtel divat na filmy 😔 pripomina mi mojeho jednoho idiotskyho kamarada, ktere je fakt divnej a myslim si ze si taky dava damejidlo ze sousedu

Morbius (2022)

Dost me bavilo prvnich cca 40min..pak uz to bylo horsi ale furt zabava..daleko lepsi nez venom2 😀 prvni hororova cast je fakt bomba a ty pokusy+premena mela moucha feels..jo bavil sem se ☺️

M3GAN (2022)

Takova hrava panenka CHuckyie 😂 strasne se mi libi myslenka, ze jednou budem zit v "chytrem svete", ale kdyz to clovek vidi jak to je brutalni ulet a neuveritelny az ztoho ma strach, skvele zahrano a hlavni herecka vypadala dost jako Deb 😂 skoda toho akcniho konce, kterej ztoho udelal docela divocinu, fajn film o AI - 3/5 🫳

Na nože: Glass Onion (2022)

Hej doprdele 😂 Bautista je kral tvle buh, chciju znej vsude..ten kluk umi...ostatni v topu, bavilo me to jako svine, james bond je proste novej poarot, ale tvle ten Dave, to di doprdele 😂 citovka a silny 4/5, zeru to! 😍

Nene (2022)

Tezko hodnotitelnej film, od peleho clovek ceka zazitek a trosku neco jinyho, dostal jsem zazitek i trosku neco jinyho - chytrej, hravej film o UFO // film budu strasne, ale brutalne pomalu na neco strasne hnusnyho a fakt temnyho, takhle sesranej z neceho co muze prijit jsem fakt dlouho nebyl a utahuje to zavit v brutalne naslapanem vizualu a hudebnim motivem, kterej vam dela diry do palice...potom se tam objevujou kousky z kterych je clovek uplne vprdeli a je to tak brutalni, ze si clovek rika ze takhle by to fakt mohlo vypadat kdyby nas nekdo navstivil 😊 jenze strasnej pruser je ta posledni cast, ktera ten film totalne rozkope a cekal jsem uplne neco ale uplne neco jineho - jak pribehove tak vzhledove, ale tohle kurva vymyslel kdo, ten by zaslouzil, kazdopadne za tech 80% filmu si tohle zaslouzi urcite 4/5 -- asi nejlepsi a nejatmosferictejsi pelee, presto get out je neprekonano, ale tohle melo naslapnuto na film roku - kazdopadne se tesim na delsi kousek o tohoto rezisera, hrozne me bavi jeho styl filmariny 👍

Peacemaker (2022) (seriál)

nejlepsi vec s boys co je.. :) naprosta dokonalost