Robocop (2014)

Slusnej reboot copa.. :) zahranej na city.. akcni pasaze jsou super..a samuel bavi :) bavilo to dost, ale na original to nema ani z daleka..

Zkažená úča (2011)

Cameron je kocka a jeji zivotni styl byl famozni.. :D byla to sranda obcas ale jinak bidecka..ake mit takovou kocku doma rozumis to nechces :)

Rozsudek smrti (2007)

celkem prekvapeni a slanina se mi libil..surove a temne jak ma byt..super revenge movie..

The Girl in the Photographs (2015)

Naprosta zbytecnost..namet dobrej, vypadalo to na zajimavou detektivku..ale bohuzel je to uplnej srot a snad jedina hvezdicka je za ty dva blbouny a jejich masky...neni tu nic vic..

Warcraft: První střet (2016)

naprosta dokonalost...skoro ukapla slza..zpracovani bezkonkurencni..asi to nejlepsi co sem videl tenhle rok...citim oskara za vizual a hudbu...naprosta pastva pro oci..a ty gagy a odkazy to proste musis chapat...chci znovu a chci dalsi dil a chci aby ho delal jones! naprosta bomba! nikdo po skonceni neodesel z kina a zaverecny potlesk byl jen tresnickou na dortu. Jako prvni warcraft film hodne dobry...tesim se na dalsi dily a doufam, ze budou...oskar za vizual je jasnej.. 2x kino.

Bite (2015)

tesil sem se na novou mouchu, ale videl sem strasnou sracku... dva body za vajicka a vtipnych poslednich cca 5min...nedam ani dva body sem nasranej jako krava!

Neutečeš (2014) odpad!

Nudna sracka..o uplnym hovnu..zacatek slibnej potom rozhovoru na parkovisti cekam ultimatni hororovou lekacku, kdy se poseru strachy tak je to jenom nudna teen blbost plna zvastu o hovne..jedinej svetlej moment byl trik s rucnikem a prave ten moment na zacatku..jinak nic..nuda a utrpeni.

Tom Yum Goong 2 (2013)

tak se nam tony zase vratil do filmu a zase ztratil slona...uz to nebylo ono, ale porad dobry fighty. .-)