Daredevil (2015) (seriál)

1serie: Celkem dobra, kingpin byl fajn, daredevil celkem dobrej vyvijel se az do posledniho dilu..ale furt dokola on si hraje na slepyho pravnika tam resi picoviny pak je de zrubat rube je pak je rozlamanej a kazdej mu rika at se na to vysere.. 3,5/5 2serie: Jeste lepsi, nez ta prvni, pribeh uz byl pekne rozehranej a daredevil byl konecne daredevil a ne daredebil..navic se objevil punisher, kterej bavil vic a naopak klise a cely to slo do hajzlu, kdyz se objevila elektra...za daredevila a punishera a celkove to bylo lepsi nez 1season, ale zase to samy..rube, pravnik, punisher, vyser se na to, rube, pravnik, punisher, vyser se na to maska v krabici.. takze tak 3,9/5.. sem zvedavej na 3season. 3season zase nic moc..asi nejhorsi ze vsech, budu si pamatovat jen vezeni na 1zaber a vidlickare kterej vsechny drti a na konci dostane 1hit a cus..zaverecna fajta jakoby se snazila vyrovnat punisherovi ale ztraci..je to 3/5 nejslabsi serie asi 10zbytecnych dilu - ten dil s karen je poradnej fail..

Pátá vlna (2016)

takova teen kravinka...dalo se na to koukat, ale jednou to stacilo. nakonec to nebylo tak spatny...kdyz sem videl ted spoustu sracek s podobnou tematikou tak tohle bylo daleko zabavnejsi..

22 Jump Street (2014)

Celkem sranda..super titulky na konci.. :D jinak je to klasicka jizda plna blbych vtipku, ktera docela jeste funguje.

Čarodějnice (2015)

Moc tezka latka, kterou vetsina lidi nepobere..film je tak depresivni, ze se cloveku dela zle, takhle hutna atmosfera se jentak nevidi..stacilo aby Bolek Polivka stipal drevo hudba a prostredi a hlavne kamera ztoho udelali opravdu neprijemnou vec..carodejnice byla zena v letech :-)) skoda, ze film je spise art a nesedne vsem..ten konec bych se posral...jinak super, cernej kozel byl cool..davam 3.5/5 - videl sem znovu a je to strasny.. :( 2 max..

Howl (2015)

napad dobrej..provedeni stoji zahovno...ten vlkodlak vypadal jak soused..uz nikdy vic...

Nesmrtelný (2015)

Velke prekvapeni, film ma zajimavy napad odehrava se zde plno zvratu a nenudi..utece neskutecne rychle a je to fajn zazitek (neco jako source code) hodnotim 3,5/5

Les sebevrahů (2016)

Mno...nic moc..proste takovej default film, kterej ani nenadchne ani neurazi...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tezko se mi to dava dohromady...jakozto fanda dc comics, ale prevazne batman fan jsem se tesil hlavne na batmana...co jsem dostal bylo jak sem zjistil pokracovani MOS, coz beru tak, ze bylo vice supermana, nez batmana...ale kdyz se batman objevil byla to naprosta bomba...film jako takovej se snazi rozjet celej kolotoc hrdinu, ale proste je toho moc, az je ztoho hroznej bordel a zmatek co nedava smysl..meli se zamerit jen na hlavni trio hrdinu a bylo by to famozni...jinak supermana beru, ze vpohode Cavill se na nej proste hodi...Affleck byl velkou zahadou, ale asi je to fakt nejlepsi batman co kdy byl...jeho proporce na nej kurevsky sedi...takovyhle hovado obrovsky potkat tak bejt supermanem tak beru roha...zahral to skvele a jeho nasrana verze mi proste nejvic sedla...drzi se to spise comicsu, takze je to nasranej batman jak ma byt a z nicim a nikym se nesere (dokonce ani se supermanem), jejich prvni setkani nema chybu a mam znej porad erekci...masaz..musim to videt znova a rozepisu se vic.. - je to skvely..skoda jen, ze se film snazi odstartovat celou justice league a na samotnyho bvs neni tolik casu...skoda, ze batman jen prihlizi a prijde mi ze je odstrcenej, ale kdyz je na platne tak to stoji za to...tesim se na affleckovo solovku! 3x kino, dava to smysl, chci videt uz 30min co bylo vyhozeno..na youtube prvni vyseknuta scena, ty vole proc to dali pryc..vysvetli to konec filmu, kterej bez toho vypada proste divne...hrajeme si na jokera..update: nemuzu to hodnotit vic nez 3..proste ne..je to hroznej bordel jediny kvuli cemu bych dal max by byl batman a jeho nasrana podoba...nemuzu tomuhle dat stejne jako bozskymu deadpoolovi! update: tvle co stim ty idioti delaj..ten reziserskej cut s imaxem je naprosto dechberouci a pusobi to jako jinej film..tvle to byl narez

Deadpool (2016)

Nevim co napsat..jeste to rozdejchavam...ale kurvaaa dlouhou dobu sem nic lepsiho nevidel...doprdele tohle je narez jako krava! nejlepsi film za poslednich par let...kam se serou ty ostatni marvelovky...deadpool snima mel sex pockej vlastne to by vzniknul jenom dalsi spider-man, znasilnil je...ne to taky kurva ne..znasilnoval je mesice v kuse v zasranym sklepe, ale hovno brutalne je znasilnoval mesic po smrti vis co tim chci rict..wham! kurva deadpool! malem sem se posral smichy - chybelo jenom to hovno!...nejlepsi vec! Porad pocit pretrva..dnes jdu znova se pobavit...fakt film jako krava..to hodnoceni to jen potvrzuje! kdo tomuhle da 3hvezdy a min tak je curak a kokot totalni! a deadpool by mu mel ukopnout drzku! nezapomnel sem vypnout sporak ? kurva! top class! top5 film...top film posledni doby...nemuzu jinak deadpool je sexy motherfucker! meli by jste sem dat 6hvezdu pro deadpoola bitches! PS: Je to asi nejlepsi film roku a poslednich mozna 20let ? pro me naprostej narez, kterej zatim nedostal na prdel od zadnyho filmu a to se blizi konec roku a tenhle kreten porad vladne a muzu se na nej divat furt...byl sem na tom asi jenom 6x v kine, koupil sem si itunes verzi a ted si objednavam CE edici, ktera bude vladnout moji vykladni skrini! neni nic lepsiho a doufam, ze ve 2ce zapracujou na tom, ze v comicsu trpel schizofrenii a bude to jeste vetsi prdel, nez ted...PS: vystrizeny sceny jsou celkem fajn a pobavi.. :D PSS: jestli nevyhraje oba globy tak je to saskarna!