Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

hrozne spatny.. 😒 tesil jsem se na strazce teritoria na poradnyho samce z youtube klipu a dostal sem malo..strasny a vubec me to nebavilo..ani prdel to nebyla kua 😔 ale dve hvezdy za milanka a ovce 🤌

Predátor: Kořist (2022)

naprosty inferno, pecka jako krava - ta hudba a ta intenzita kterou to nabralo cca v pulce me roztrhala prdel..takhle insane, napinavou vec v tempu kde se pak skoro vubec nemluvilo to se jentak nevidi..ty trailery dost klamali je to uplne jinak a ta scena s medvedem to je nahul jako hovado - sem rad ze to v traileru strihnuli..ten film je naprosty delo, od gore, akce, top scen - hlavne ta hudba audiovizual dolby vision + atmos to je neskutecnost...no ja sem vypustil stavu ted se jdu umejt 😂

Instinkt lovce (2019)

tyjo docela to uslo, nejaka hlaska, akce...napohodu film do telky 🙂

Peacemaker (2022) (seriál)

nejlepsi vec s boys co je.. :) naprosta dokonalost

Super-Blb (2022)

jak tam sral 😂😂😂😂

Halo (2022) (seriál)

Strasne me to bavilo, super akcni sceny a kvalita dolby vision + atmos byl fakt zazitek..prvni a posledni dil WOW 👍

Prokletí (2021)

ty vole to je narez! kelly ma pekny kozy 😍 a nikdo se tu s nicim nesere, to gore dpc a takhle tahla atmoska tu dlouho nebyla...snad ve witch co si pamatuju...boyd skvelej...pitva narez..strasna pecka kurva! - jak tam na zacatku rozsekali ty cikany na sracky 😂😍 a vlkodlak/ monstra jsou taky kruty -> vypadaji jak ze hry order 1886 😇

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Jsem naprosto vykourenej! 😍 Jsem velkej fanda serie Halo a neskutecne jsem si to uzil od zacatku az do konce...jsem rad ze to neni zadna pg13 mrdka a litaj tu streva jako ve hrach...masterchief je badass stejne jako ve hre...kurva wow! kdyz to skoncilo tak jsem rval ze kurva ne ze chci jeste...to cekani me ted bude zabijet! 🥺