Top Gun: Maverick (2022)

naprosta bomba..ty zabery dpc tomik cruise je buh..zaverecnych 30min clovek ani nedycha..film roku 👍

Akta X (1993) (seriál)

miluju to.. 😍

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Na tohle mam dobrou vzpominku...videl jsem premieru .- teda videl voe.. jeden debil, ze je to prej top tak jsem snim sel do kina... no asi po 40min tezky deprese jsem odesel a ten debil tam zustal :D ja uz daavno na baru :D

Smrt na Nilu (2022)

zmrd na nilu je celkem predvidatelnej, - detektivni roman Agaty klasicky jebu, nectu nici to oci...postavy super, par dementu by se naslo a wonder woman tam moc nebyla coz me nasralo... pribeh usel, ale bylo to celkem dopredu jasny, ale bavil jsem se, scenerie nadhera, ale tu ctvrtou tam proste nevytlacim. kazdopadne doporucuju :)

Tales of the Walking Dead - Evie/Joe (2022) (epizoda)

to nejlepsi z walking dead po kurevsky dlouhy dobe.. tvle dejte Terryho Crewse do hlavni role a udelejte snim serial ! ta olivia munn taky nebyla spatna, jo tohle jsem si kurva uzil !

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

hrozne spatny.. 😒 tesil jsem se na strazce teritoria na poradnyho samce z youtube klipu a dostal sem malo..strasny a vubec me to nebavilo..ani prdel to nebyla kua 😔 ale dve hvezdy za milanka a ovce 🤌

Predátor: Kořist (2022)

naprosty inferno, pecka jako krava - ta hudba a ta intenzita kterou to nabralo cca v pulce me roztrhala prdel..takhle insane, napinavou vec v tempu kde se pak skoro vubec nemluvilo to se jentak nevidi..ty trailery dost klamali je to uplne jinak a ta scena s medvedem to je nahul jako hovado - sem rad ze to v traileru strihnuli..ten film je naprosty delo, od gore, akce, top scen - hlavne ta hudba audiovizual dolby vision + atmos to je neskutecnost...no ja sem vypustil stavu ted se jdu umejt 😂