Mythic Quest (2020) (seriál)

nerdi serial o vyvojarich..je to fakt prdel ty hlasky atd - spise pro hrace :D je to tak 3-4hvezdy fakt sem se zasmal a tesim se na dalsi radu, herci sou supee

Nadějná mladá žena (2020)

hmhmhmmmm...asi nejlepsi film co sem za dlouhou dobu videl...je to temny jak prdel a rafinovane,vymyslene a ten konec je vypinak jako prase...

Neviditelný (2020)

Libilo se mi to..dobrej teror a deptanicko..mam rad.. :)

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

dam slusny 3* - priznavam ze charlize theron je oblibena herecka, akce naslapana, akorat me srala ta nevhodne zvolena hudba do kazdy akce a celkove to provazelo celej film...akce,humor vpohode..to ostatni prumer ale silny 3* u me jsou !

Pod vodou (2020)

ty vole..moje rakoska zase mela pravdu..je tam picu videt a je to natoceny tak ze tam je picu videt..jediny co je tam videt jsou hlavy ve sklenici (chapej skafandru) a pak nahaty cubky na konci kdy tam behaj ke dverim od dverim...jinak ty monstra picu sem videl, pak ten mega kraken ci co to bylo byli videt jen zuby jinak picu videt, kdyz chodili po zakladne tak bylo picu videt pac strih byl napicu...jedina scena ktera byla vpohode byl ten zacatek kdyz si cubka cisti zuby a konec kdyz tam nahata stoji a cumi...+ slow mo zabery kdy ji to vybouchne jinak je picu videt..takze sem se tesil jako svine a picu sem videl no..priste prispeju radsi na kozy nez tohle !

Ratchedová (2020) (seriál)

nic moc..jediny co je dobry je hudebni motiv co pripomina ten z cape of fear... sarah paulson je dobra cubka a pekne si to tam rozdava a hraje na vsechny strany..sharon stone zestarla a je vysoka jako kreten...a to je asi tak vse..hezka stylizace, par dilu nabitych ale pak prumer a bida...znovu bych to uz nedal, a nvm co cekat od 2ky - jako vim, ale nechci asi.. :(

Skylines (2020)

jo je to ulet no..je to dost podobny jak 2ka, ale ve 2ce byl wow efekt a lepsi herci.. je to takovy guilty pleasure levna scifi kravina na jedno pouziti :)

Sky Sharks (2020)

cool napady, obcas prekvapive hezkej vizual..ale jinak nic 🙁

Slečna bestie (2020)

kokotina strasna..vince se snazi, ale to je tak vse...hrozny vole kokotina uz to nechci nikdy videt..ztrata casu!

Smrtící ticho (2020)

je to na takovy silny 3* bych rekl, ale za to ze nikolaj vypada jak joel (kurva at ho hraje!!!) a je skvelej tak mu dam hvezdu navic...pribeh bavil :)