Rampage Ničitelé (2018)

ty vole! strasne me bavil george za kteryho sem rubal ve hre ape stompem nasracku vsechno! strasne skvelej vyber monster i kdyz nejaky chybelo..snad udelaj pokracovani a rozsiri to..a ty narazky kurva prej manici na netu rikaj vlkovi ralph :D kdo hral hru tak presne vi..a dwayne je vtipnej on sam je opicka :D no bavil sem se skvele..ze to bylo drahy je videt..je to na skvely 3 ale z nostalgie ke hre a originalu doma davam 4* !

Ready Player One: Hra začíná (2018)

ty vole..sem to nejdriv zavrhl..nezajimalo me to..a ona je to takova pecka kurva! pro gamery a milovniky filmu top film.. :D je tam uplne vsechno! a ten vizual! duke nukem! kong! vsechno!!!!

Rudá volavka (2018)

Dobra smirovacka s JL - prekvapil joel..dobrej konec..kvalitne zvladnuty remeslo, gore potesilo, ruska/us propaganda taky...jenom je to proste hrozne dlouhy, zbytecne dlouhy a je to takovy suchy.. :( ale na poprve dobry

Sestra (2018) odpad!

uplne nahovno..ze slibnyho zacatku kravina..sestra neni vubec scary jako v conjuringu..takze to dosrali. :(

Sicario 2: Soldado (2018)

tohle me rozdrtilo kulicky..temny a pocit bezmoci, kde clovek nevi komu muze verit a je na vsechno sam..brolin a toro vali jak svine..nebej horsiho konce (dle me) tak bych dal plnej knedl.

Skryté zlo (2018)

film plnej chyb a nesmyslu...strasna ztrata casu..

Stopa do minulosti (2018) odpad!

no dopici tohle bolelo! kurva stallone kurva ! na tohle se radsi vyser!

Suspiria (2018)

dlouhy je to jak hajzl..asi jsem to 6x prospal a nikdy to asi nedokoukam tvle i kdyz je tam moje milovana chloe...furt u toho chrapu ten zkurvenej balet me uspava