Sicario 2: Soldado (2018)

tohle me rozdrtilo kulicky..temny a pocit bezmoci, kde clovek nevi komu muze verit a je na vsechno sam..brolin a toro vali jak svine..nebej horsiho konce (dle me) tak bych dal plnej knedl.

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

uz asi 6dilu se tam neco deje a kazdej se na neco pta a ten mu odpovida odpovedi typu: "kdyz sem byl malej tak jsem meli..." kecani o picovinach ktery by se veslo do 1-2dilu, nic zasadniho se nestane..jediny co si ztoho clovek zapamatuje je skvela one shot prison bitka + ta bitka v kanclu..jinak je to bida a des...a uz sem pekne nasranej ale uvidime dal..vse v puvodnim komentari. asi nejslabsi serka/ stejne dobra jako prvni - takze nic moc 3/5 - neni tu nic extra

Bohemian Rhapsody (2018)

ty vole..posral sem se,pobrecel si..jestli nebude oskar tak nerozumim nicemu!

Iron Fist (2017) (seriál)

tohle byl zas pruser..to ze iron fist byl zlutak a tady ho hraje amik je mi u prdele..ale je to nudny..proste borec chodi bos vsichni ze je mrtvej a pak teda vsem dokaze ze je to fakt on a uz to lita, cernoska ho dava dohromady, neni na to sam..no sjel sem to cely ale ostatni serie vynecham, i ten negr ve tme se mi nelibil a tak to nebudu sledovat - jedinej punisher a jakstaks daredevil ujdou ale je to tak natahovany jak prase

The Haunting (2018) (seriál)

prvni dil nic moc.. :( nesedi me ten styl vypraveni..uvidime co se ztoho stane dal..celkem dobrej konec..druhej dil furt nuda..nejlepsi na tom bylo to asi jak jim pochcipali kocky v krabici..tvle zatim 6dil..docela nahovno vole takovy nic no..nechapu hodnoceni pokud nebude nejaky brutalni top zvrat a konec..

Delirium (2018)

strasna kravina..nefunguje tu nic..je to strasny..totalni ztrata casu! nejlepsi na celym filmu je ten dum a baba ve sklepe!

Matky na tahu o Vánocích (2017)

vanocni chcanka2 - christen bell nejlepsi..jinak fakt sranec..idealni do tv na vanoce jinak kokotina

Calibre (2018)

Bajka o dvou kokotech co jedou na lov a sejmou fracka..skvelej nervak a napinava podinava kdy cekate jak to vygraduje, ale konec to celkem zamrda.. skoda, prozival sem to jak svine!