Sousedi (2014)

Skvela sranda, skvely sousede! Vedle starsiho paru se nastehuje naspeedovanej a nabitej mladoch (zac) a porada porad party chlasta a dela bordel..jedni chtej party druha strana chce klid..zacina souboj kdo koho prechlasta :D malem sem se pochcal smichy u jednoho forku..mozna tomu jebnu 4hvezdu!

Strážci Galaxie (2014)

Prekvapeni jako svine..tohle dopadlo nad ocekavani...nejzabavnejsi marvelovka co sem dlouhou dobu videl..vlastne vubec (deadpoole ty mlc tebe ovsem nepocitam ty si nadpozemsky a nedas se nikam zaradit tak prosim mlc a nevotravuj parchante!) nejvic me bavil rocket, kterej je fakt sekac a pokazdy udelal srandu..naopak bautista prekvapil jako svine cekal sem tupy poleno, ale ten kluk se naucil hrat :) vin a jeho groot je dalsi zarez a pobavil, naopak pratt mi prisel takovej neutralni a dokazal bych si tam predstavit klidne nekoho jinyho - beru zpet v traileru na 2ku me rozsekala scena s Bautistou a proste tam patri! film je fakt spice a uz se tesim az se na nej zase znovu podivam...bavi jako zadna jina marvelovka (ano deadpoole drz uz hubu tebe nepocitam!) tesim se na 2ku do kina. plnej pocet!

Šílenství Debory Loganové (2014)

Herecka si to dala dobre tu roli..bal sem se ji.. :D stary lidi sou proste divny! hele nebylo tam nic..vubec nic..jen konec v dolech mel neco do sebe a vznikl ztoho peknej gif..ten staci videt a jinak je film zbytecny.. :(

Špinavý prachy (2014)

skvelej hardy a pes..jinak bajka o baru kam si davaj gangsteri prachy..na uvolneni ideal.. :D

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Nejlepsi krimi ever, mozna to mam radsi nez se7en a to je kurva co rict...woody a ten blazen jedou konzert..naprosta pecka, kterou si poustim kazdej rok 🙂

Úsvit planety opic (2014)

Strasna pecka2 kurva...v UHD na OLED tv je to zazitek jako kreten...ten pribeh, ty sceny..ty kravooo !!! BRAVO!!! asi sem si nasel jednu z TOP serii...kurevska pecka! ztoho cezarovo GOOOOO mam jeste ted mraz na zadech.. :D bych se posral :D

V/H/S: Viral (2014) odpad!

tyjo..nejak tu serii mam rad, ale tohle byl kurevskej omyl..absolutne nechapu proc to vzniklo..odpadak

Zabij mě třikrát (2014)

Dobrej zacatek..pegg nudil nebyl tak vyraznej jak sem na nej zvyklej..zajimavej konec a bracha thora byl fajn.. :)