Silent Hill (2006)

super adaptace...prvni pulka je topova..pak se tam objevi stara baba u kostela a de to celkem dolu...je to klasicky prumer..slo to udelat lip, takhle zadna pecka...skoda 3/5

Slimák (2006)

chcal sem smichy.. :D rooker je top :D

Útěk z vězení - Série 2 (2006) (série)

uz jsou z basy venku a cele se to zamotava...tbag nejvetsi zmrdik v serialech - je famozni...zde skoncila jedno z mojich nejoblibenejsich postav serialu :( o hvezdicku horsi nez prvni serka-

Zastav a nepřežiješ (2006)

akcni naser a pro me nejlepsi film se stathamem...hned se to rozjede a nezastavi..jinak bych neprezil - dobrej preklad mimochodem. je to jizda..takovy gtacko mezi filmama...dvojka je jeste vic ujeta a silenejsi.. tohle je narez a rad se k nemu vracim. :) ps: byl sem na tom v kine

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Koukatelny film,nevim proc se vam nelibil hlavne sem se unej nenudil a bavil sem se vcelku dobre sice je tam malo bitek ale ta na tech zachodech nema chybu :D jinak na shlidnuti to neni vubec spatny ;)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

jeden z nejlepsich filmu na svete... this is where we hold them ! this is where we fight ! this is where they die AUUUUUUU

Batman začíná (2005)

Nevim jak začít...zkusím začít tim, že batman je pro mě víc než ostatní hrdinové z komiksu...batmana jsem hltal od malinka jako animák...poté verzi od Tima Burtona...hltám všechny komiksy,hry,filmy s "temným rytířem"... Každopádně, když jsem viděl dark knight begins - mám namyslim batman...tak jsem sral blahem netopýry...viděno v kině snad 5x...doma originální CE edice BR...teď, když jsem se na to znovu dívál tak si všímám všech detailů...tohle je tak propracovaný a vymyšlený už od samého začátku, až do konce trilogie...vybrat si 10filmů z celýho světa, tak beru celou trilogii... všechny se mi vejdou do TOP5 filmů světa... Nolane bravo,bravo...vytvořil jsi kultovní záležitost...která překopala veškeré žebříčky a hodnocení filmů...ještě jednou BRAVO...kdo neviděl jako-by nežil..

Constantine (2005)

Keanu je proste sympatak! shia vtipnej driver..tenhle film mam rad!

Doom (2005)

Sem fanousek herni serie Doom a tesil sem se i na film.Ze zacatku to vypadalo slibne ale co se ztoho stalo pak..sem si rikal jestli nejsem ve spatnym sale.Akce to byla pekna ale neudelala na me zadny dojem jediny co si pamatuju byla scenka v kanalech s impem nebyt v hlavni roli The rocka tak je to o hvezdicku min. :)

Jeskyně (2005)

indie verze padu do tmy..