Vášeň (2012)

Tuhle hrůzu nedokázaly zachránit ani McAdams s Rapace a to je co říct...

Plán útěku (2013)

Legendy Arnie a Sly společně v jednom filmu to dokázaly, nemůžu hodnotit jinak než plný počet. Kdo vyrůstal na Komandu, Tango & Cash apod. jako já to jistě pochopí a neměl by si rozhodně tenhle film nechat ujít, skvěla věc, nádherný návrat do 80. Záběr kdy se Arnie chopí kulometu z vrtulníku, každé srdéčko akčního fandy muselo zaplesat, v sále to taky hezky zahučelo :) Dále Arnieho němčina, vzájemné pošťuchování atd., no nebudu prozrazovat víc. A abych nechválil jen ty dva, Caviezel v roli záporaka též skvělý výkon a Vinnie nezůstal pozadu. Tohle se zkrátka povedlo.

Drsňačky (2013)

Po dlouhé době velmi dobrá komedie se Sandrou Bullock. Ve filmu sice exceluje Melissa, ale ani prvně jmenovaná se rozhodně neztratí. Zkrátka tohle duo si sedlo. Komedie co si na nic nehraje a příjemně pobaví a nemusíte litovat ztracených dvou hodin. Pro mě lepší i jak Slečna Drsňák, kterou jsem hodnotil za tři, tady dávám horší čtyřku.

Elysium (2013)

Potenciál filmu byl velmi dobrý, bohužel je to celý divně natočený, dost slabé scénář a herecký obsazení by se taky jistě dalo vybrat daleko příjemnější. Braga hnusná jako vždycky, Damon v téhle roli směšné jako Brody v Predátorech (ty kovový hovadiny měl proto aby se nerozpadl nebo aby byl rádoby cool? Stačila ta plazma co měl na hlavě, stejně mu každé druhé nakopal zadek), Foster drsná žena, které to nikdo nežere, jediné komu role sedla byl Copley, ale to je málo. No a ten konec? Směšný. Zkrátka taková primitivní patlanina, od které jsem čekal úplně něco jiného, lepšího.

Stážisti (2013) odpad!

Ukecaná debilovina plna totálně nudných a nesmyslných dialogů, jak tomuhle někdo může říkat komedie, to mě hlava nebere..

Po zániku Země (2013)

Debilní scénář a příběh totálně o ničem od začátku do konce. Ten indické patlal už by se na to taky měl radši vykašlat. Za dvě hvězdy a to jenom díky W. Smithovi, kterého mám rád, jinak jsem to po půl hodině vypnul rovnou.

Pařba na třetí (2013)

Nejlepší scéna z celého filmu přišla až po závěrečných titulcích :) Právě v tomto momentu měla trojka začínat a možná by to nebyl takové trapné propadák :) Takhle je to zcela nudný a zbytečný příběh vycucaný z paty plný ještě trapnějších vtipů, který má s původním Hangover společný pouze ten název. Těžký zklamání..

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

LM a PH nejlepší moderátoři na českých radiových frekvencích a přesně tento jejich humor přenesen na TV obrazovku. Kdo je ráno poslouchá musí hodnotit vysoko, kdo má radši puštěný trapáky na haló tady impulzovi, tak asi flákne odpad. Já jsem z těch co je poslouchá pravidelně a rád a u tohohle pořadu jsem se skvěle bavil stejně jako když jedu ráno autem. Uvidíme další díly, zatím pěkný čtyři.

Pot a krev (2013)

Primitivní, hloupé a trapné stejně jako ty tři kulturistický paka ve filmu. Michaele tohle se ti opravdu nepovedlo a to jsem tvým fandou...

V zajetí démonů (2013)

100x omletá duchařina, která si vzala něco snad z každého hororu na který si vzpomenete. Je to furt dokola a už se těmhle filmům vyhýbám, protože člověk přesně tuší co se tak stane a bát se u toho může tak maximálně 12-ti leté dítě. Založeno na skutečném příběhu + místní nadprůměrné hodnocení mě přimělo udělat vyjímku a Conjuring zhlédnout a opět jsem dostal to čeho jsem se obával, průměrnou duchařinu 100x viděnou někde jinde u které jsem skoro usnul..