Rychlá rota (2022)

Já se na to díval s našima, naši samozřejmě spoustu easster eggů nepochopili ale já se bavil, luxusní ale byl i moment kdy se naskytlo klišé, já si řekl sakra to snad... A hned na to nějaká postava řekla že je to klišé, a tolik podobných věcí. Taky mě hodně potěšila přítomnost Ugly Sonica, Vina Diesla a podobných věcí. Nostalgie k rychlé rotě nebyla až tak silná ale i tak jsem si zavzpomínal. No, možná bych tenhle film řadil do žebříčku filmů s maximálním počtem easster eggů. Clkm mě zklamalo že dali málo prostoru Gedžitce a Zipovi, u Montyho to chápu, přece jenom SPOILER byl oběť. Špatné animace, např oční kontakt apod mě taky pobavili. Každopádně pokud znáte dost filmů a pohádek od Disney tenhle film vás pobaví. A Post Malone písnička? Skvělý, upřímně ani jsem ho tam nečekal. 7,5/10

Starý páky (2009)

Taková dobrá blbost pro celou rodinu

Sherlock - Velká hra (2010) (epizoda)

Na tyto legendární epizody se dívám zpětně a neustále mě to baví. Je to nadupané, případy dávají smysl, některé dedukce si můžete zkusit i sami, vlastně prakticky všechny tři díly první řady ukazují že Sherlock je jedním z nejatmosferičtějších seriálů co kdy byli udělány a inspirovali spoustu nových detektivů.

Sherlock - Reichenbašský pád (2012) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů, podíval jsem se na to po dlouhé době a vše mě tam krásně zapadalo s dalšími epizodami SPOILERY Např co se týče Sherlockovi sestry, přežití apod. Nejlepší soundtrack k nejlepším scénám, naprosto legendární byla scéna s Moriartyho pohádkou v taxi, nebo samotná závěrečná SPOILER (při které si uvědomíte že to byla figurína) no prostě tohle by mělo jít do UNESCA, nádhera 11/10

Sedm let v Tibetu (1997)

Snad u žádného filmu není tak skvělý vývin postavy, zejména Breda Pitta. Úžasné prostředí, soundtrack, postavy tu fungují, myšlenka skvělá, perfekt. 10/10

Baby Driver (2017)

Nejdřív jsem chtěl psát o těch úžasných detailech, jako např text písničky na grafitech, skvělá chemie mezi Babyem a Deborou, skvělou kamerou a řídícímu talentu. Pak mě ale došlo u konce že to nebyla jen tak nějaká gangsterka, tenhle film měl na dnešní dobu sakra dobré poselství a to nemíchat se k špatným lidem, ať jsou jakýkoliv. Postavy tu fungují skvěle, návaznost na hudbu taky fakt good, akce skvělá, např nápaditost když SPOILER Baby utíkal pěšky v parku a po obchoďáku. Každopádně kdyby jste se dodívali pouze do scény kdy Baby zabije svého nepřítele který se chce pomstít asi by jste tomu nedali 5 hvězd, ale ten konec je naprosto skvělej, kterej mě prostě řekl: kámo těch 5 hvězd tam dej. Můžu doporučit, jen bych chtěl varovat, podle trailerů není vidět tolik brutality, takže na to se taky přichistejte 9/10

Bídníci (2000) (seriál)

Je toho tolik kolik bych toho vychválil, ale zejména Malkovich, to byl nejvíc gangstas paradise

Top Gun: Maverick (2022)

Není o čem rozepisovat, po všech stránkách nádhera

Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)

Zda-li nejste zoomři, máte rádi divadelní představení tak si to užijete, já to sleduju snad už od svých 12 hádám. Je to pecka, mrkněte