Nějak se to komplikuje (2009)

"herci" alec a meryl na vedlejší koleji do věčného zatracení, už je pro Boha nikdo nevychvalujte jak jsou úžasní a mladí, nebo budou muset cifrovat do 150. Vlastně odpad

Lítám v tom (2009)

Takřka se to dotýká dokonalosti, kromě povinného amerického apelu na závěr film nikde nesklouzává z linie. Je přesvědčivý, jak v popisu společnosti, tak lidských osudů. George Clooney je sám za sebe a jde mu to opravdu machrovsky. Ačkoliv je tam několik naprosto strhujících komických situací (mladá managerka na party a třeba Clooney jak vyzdvihuje přednosti manželství nastávajícímu jeho sestry), není to fraška, vše má svou úroveň. 9,5 z 10 milenek v oblacích.

Horší už to nebude (2006)

Moc chytře napsané, dobře natočené a zahrané. Skvěle jsem se pobavil při výčtu, co hlavní hrdina nemůže být: "Uklidnilo vás, že nemůžete být Golem?"

Vládce kouzel (2010) odpad!

Neuvěřitelné se stalo skutkem, sovětský cirkus vystupuje ve Vegas. Je to stejně blbé, špatně stravitelné a zločinné.

Cesta pustým lesem (1997)

Toto je má porevoluční část top 20. Ta atmosféra z černobílé 2D rovnou vystupuje. Velmi věrohodné a hlavně Václav Koubek.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Za tu porevoluční krásu takřka dokumentaristicky zaznamenanou, navždy. To se povedlo už jenom Účastníkům zájezdu za léta 90. Jsme vyjímečná skupina burizonů.

Vyhnání z ráje (2001) odpad!

Subjektiv bojuje, roztomilé, u tohoto onoho ale úhel pohledu nejde použít.

Komisař Clouseau na stopě (1964)

Pan Baloun prostě nikdy nezklame! Crazy komedie jak má být, co se tady Clouseau naučí, už nikdy nezapomene.

Východní přísliby (2007)

Syrová podívaná, opatřená poměrně věrnými charaktery hlavních hrdinů. Taky tak trochu báchorka s dlouhou stopáží a skutečným filmovým "přemýšlením". Tak dneska točí generace, která se s novou realitou nechce smířit, napadá mě Eastwoodvo Torino. Není to ale ani krimi ani drama ani thriller. Nejlépe na to padne slovo sága.