Umění lhát (2009)

Přidám víc *, protože je to super kopanec do vlastních řad. "Takže ten muž nahoře je taky trochu sadista?" "Ano", "Ale má nás taky rád" "Ano". Kurňa, ale chtělo by to víc té filmové šťávy.

Kasandřin sen (2007)

Ano, je to Woody, morální imperativ a prohřešek proti Bohům, zločin a trest, Imanuel Kant a velká řecká tragédie, intelektuál si pošmákne.

Hledejte Anthonyho (2005)

Kromě uklouznutí v cílové rovince, jsem se dost pobavil, má to šmrnc a šarm, a je to napínavé. Aach.

Avatar (2009)

Vidím to na dvě roviny hodnocení, víc než u jakéhokoliv jiného filmu: A. děj: 4- B. Vizualita, při seznamování Snivce se světem Lidu, to krásné niterné toužení mezi Avatarkou a Snivcem, to bylo za 1. Tak to máme asi za 70%

Jak vycvičit draka (2010)

Je to film s věrohodně vybudovaným světem, "dobře obsazenými" sympatickými figurkami. Trochu mi vadilo, že občas se vyskytují nelogičnosti a dokonce jedna jedna velká chyba z opomenutí, ale pro to lidství, milou hrdinku Astrid a rošťáka Škyťáka je to moje filmová ani1*. To s tím výskytem dvojčat ve filmech je už obscese. Po Alence jsou tady další, tentokrát páreček. Holt přibývá jich v populaci....Kryštof chce domů draka....

Honey Baby (2004)

Televizní uvedení 28.3.2010 mě vrátilo zpátky do klubu, nic pro milovníky silných příběhu, ale mí Klubané mi určitě rozumějí, proč mám rád tuto poetiku.

Alenka v říši divů (2010)

Užijí si všichni, kteří mají rádi pohádky a k tomu dobře kolorované. A taky jako já, ti kteří mají dvojčata. Byl jsem vyjímečně jenom s jedním z nich a bavilo se těmi hašteřenkami.

Návrh (2009)

Ještě pobaví, i když někde mírně za hranou. Sandra Bullock v refreshi svého neherectví, úloha neoblíbeného šéfa jí docela šlape a konečně jsem taky viděl pošlapané americké zaměstnance, jak se ušklíbají svému bitch bossovi. Ryan Reynolds jako malý králíček na hraní je fakt přesvědčivý ubožáček. 4 z 10 aljašských mořských orlů.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Ve druhé půlce jsem si několikrát obrátil plíce a musím to pochválit za absurditu a úletnost humoru. Sandler poplácávající si se svým vyhublým panděrem: "Je to můj jazyk, tak si s ním můžu plácat jak chci". Jinak je to zase klasická hollywoodská propaganda na téma, Jak se chovat v životě a lásce, abych ničeho nelitoval. But who cares.

Zná ji jako svý boty (2005)

Skvělé dialogy důchodců na Floridě. "Ta má co mluvit o soukromí, nalepí si na zadek známku a vydává to za plavky" 6,5 z 10