Hořká krajina (2006)

Nezávislý film, plný plkání v barech, řešení života a vztahů, jízd americkou dálavou a kytarově folkových písniček. Ethan Hawke na mě ve své miniroli působil rušivě. První polovina se mi docela líbila, ale druhá už začíná nudit.

Chcípáci (2006)

Koukal jsem na to docela po půlnoci a tedy může být můj úsudek ne úplně střízlivý, ale přišlo mi, že nápady dobré a vtipné se s těmi samoúčelnými a/nebo očekávanými střídaly přibližně 1:1. Ovšem po technické stránce smekám.

Seikai no Senki - Season 3 (2005) (série)

Jedno OVAčko? Jen jedno OVAčko?! WTF. Já chci víc Jinta, víc Lafiel, víc jejich neustálého pošťuchování a popichování. Nicméně si už opět skoro nepamatuju, o čem to bylo ^_^ 70 %

Seikai no Senki - Season 2 (2001) (série)

Těžko psát komentář po tak dlouhé době, kdy si z děje skoro nic nepamatuju, nicméně.. Jsem rád, že druhá série opustila prostředí vesmírných lodí a vrátila se na zem. Tedy na planetu. Zajímavější a napínavější než první série. Jo, Lafielino "Baka" mi zní v uších stále ^_^

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Přílišná překombinovanost a zmatenost ubírá na tom, co by měla být hlavní deviza pirátů - na zábavnosti. Takhle zbyl jen solidně nadprůměrný film, který sice zas tolik nenudí, ale ani výrazně nezabaví. 70 %

Spider-Man 3 (2007)

Příliš zdlouhavé a plné nudných dialogů a myšlenek na to, jak málo zajímavé akce obsahuje. Ale Emo-Peter-Parker je cool (i když nedává moc smysl).

Sunshine (2007)

Několika klišé se to sice nevyhlo, ale jinak to je strhující jízda od začátku do konce. Skvělá hudba. 90 %

Marie Antoinetta (2006)

Kdekdo by se mohl obávat hysterickyhistorického nudného filmu, ale díky Kirsten, Sofii a hlavně hudebnímu doprovodu se jedná o příjemně zábavné a "fresh" dílko.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuální orgie, ale neuvěřitelně prázdné. Jako 40minutová kompozice zpomalených bitevních scén by to bylo lepší. A vůbec, jsem rád, že Sparta je záležitost minulosti, protože bych v ní nepřežil :) ___ 75 %