Andělé a démoni (2009)

Skvělá hudba Hanze Zimmera, ta teprve dává snímku tu temnou atmosféru. Jinak standartně dobrý výkon Toma Hankse, ostatní aktéři se také nenechali zahambit. Šikovně zpracované téma církve a jejích odpůrců. 80 %.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Skvělé zakončení skvělé trilogie. "tak ty jsi můj dědeček, první kdo se narodil v Americe...a teď si mě pochcal" xD

Návrat do budoucnosti II (1989)

Asi nejzamotanější, ale díky tomu nejzábavnější část trilogie. Pět hvězdiček jednoznačně ******

Návrat do budoucnosti (1985)

První z jedné z nejlepších trilogií všech dob. Spolu s Matrixem moje nej sci-fi

Nekecej! (2008) (pořad)

Pánové Novotný a Zástěra v pořadu, na který se každý týden pravidelně těším. Je až k neuvěření, jak hloupí dokažou být čeští studenti (často i jejich učitelé). Nekecej! dává streamu jak se říká grády a bez toho "Si spolk encyklopediu ne" by to na streamu prostě nešlo.

Fenomén (2008) (pořad)

Karolína Vrbasová a její Fenomén. Jeden z předních pořadů na stream.cz. Často dobře zvolená a zajímavá témata, které bohužel mnohdy sráží jejich nedotažené zpracování. Škoda, jinak ale Fenomén patří k těm rozhodně lepším pořadům na streamu.

Česká RAPublika (2008)

Rap neposlouchám, nejsem hoper, ale tenhle dokument mě na hodinu a půl naprosto vrazil do židle a nedovolil se odtrhnout. Skvělá věc grandující rapující Hanou Hegerovou. Říkám, rap neposlouchám, ale Česká Rapublika mě dostala.

Malá Miss Sunshine (2006)

Hrozně příjemný film, skvěle zahrané, poutavý příběh, sedící hudba. Opravdu skvělý film, po jehož shlédhnutí budete mít o sto procent lepší náladu.