Život je boj (2009)

Žiadna sláva, ale totálna sračka to tiež nebola. Až na tú otrasnú kameru počas súbojov ktorá vo mne vyvolávala pocity podobné jazde na horskej dráhe je to slušný priemer.

Strážci - Watchmen (2009)

,,Podľa mňa tento film nie je na päť hviezdičiek. ,, Povedal som si keď som Watchmen dopozeral. Zdal sa mi dlhý, nudiaci...Ale čím viac dní ubehlo, tým viac sa mi tento film premiešava v hlave. Stále a stále. Nedá mi pokoj. A preto dávam 5. K tomu je v ňom úchvatný soundtrack (nemyslím score). Najviac ma chytila za srdce stará ale pre mňa dosť neznáma pieseň -Sound Of Silence- z Komediantovho pohrebu. Ďalej bol skvelý scenár, ktorý ma veľmi prekvapil keďže som čakal nejaký bum-bác filmýk so supermanmi. O vizuálnej stránke nemusím ani hovoriť pretože tá nemala chybu. Jednoducho ešte len začínam zisťovať ako sa mi Watchmen páčili. Už sa teším na Special edition.

Znovu 17 (2009)

Veríte že mi Zac vôbec nevadil?! :D

International (2009)

Ako to môže niekto porovnávať s Labirintom lží?! Určite o dosť slabší film. Možno keby bol o pol hoďku kratší tak si zaslúži aj 4*.

Star Trek (2009)

Nikdy som nevidel žiaden Star Trek a ani som sa nechystal, ale tento film ma naozaj dostal. O príbehu alebo postavách treku som vedel len úplné minimum a myslel som si že preto aj tento film nebudem chápať a bude to strata času. Nebola. Bolo to impozantné dielo s úžasnými vizuálnymi ale hlavne ZVUKOVÝMI efektmi. Posádka skvelá, dej zaujímavý...ja som sa bavil. A bavil som sa veľmi.

Gamer (2009)

Prvá polka za 5*. Druhá polka za 4*. Ale celkovo je to vynikajúci akciou nabitý film v ktorom je obrovské plus Gerard Butler. Veľmi nerozumiem tomuto hodnoteniu. Treba si to vychutnať a hlavne pekne nahlas!

Divočina (2006)

3* sú moc ale musím oceniť tie reálne vyzerajúce zvieratá a pána koalu.

Číslo 9 (2009)

Nič výnimočné. Z polovice ma to bavilo a z polovice ani nie. Ale zaújímavý bol.