Star Wars: Clone Wars (2003) (seriál)

Môžem dať iné hodnotenie? Určite nie! Ako už napísal Jillen, veľmi informatívne. Zaujímavé nové príbehy a výborné akčné scény, hlavne Windu. Ale najlepšie na tom je aj tak tá informatívna stránka. Toľko zaujímavých vecí...Animáciu neriešim, ale podoba hlavných hrdinov tam bola :)

Sissi a Yetti (2007)

Niekedy vyzneli vtipy až násilne vtipne a téma Zmluva s diablom nebola moc originálna ale celkový dojem z gagov bol vynikajúci. Niektoré pasáže...no comment. :) Nezabudnuteľná hláška: EXPLOSION OF THE FRUIT BALLOON!

Milk (2008)

Neskutočný Sean Penn. Naozej skvelý. To ako zahral Milka je neuveriteľné! 70% úžasnosti filmu je jeho zásluha!

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak prvý diel bol slušný. Myslím že to bude ďaľší zaujímavý seriál. /// Končím prvú sériu a som veľmi spokojný. Zatiaľ SUPER seriál. Upgrade na 5* /// Posledná epizóda prvej série = naprosto úchvatná!!! Tento seriál treba vidieť!!! /// Pomaly koniec druhej série a tento seriál mi tak prirástol k srdcu že sa nemôžem dočkať tretej! Totálna bomba! /// Ani si to neuvedomujem...prvý diel som videl pred vyše 3 rokmi. Na tú chvílu si pamätám ako keby to bolo včera. Starý notebook, streamované video z internetu v hroznej kvalite, aká to nostalgia. Momentálne čakám na zajtrajšok na novú epizódu...taká doba a stále ma tento seriál sprevádza v živote. 100%

Četa (1986)

Krásny nádherný a úžasný film! Jeden z najlepších vojnových filmov aký som kedy videl! Charlie Sheen bol fantastický a to som neveril tomu že dokáźe zahrať niečo vážne. Celý film je proste pecka!

Nuda v Brně (2003)

Na české pomery nadpriemerný film ale pre mňa len priemerný. Určite ale presahuje kvality dnešných českých $ r @ č i e k . Kafíčko?

Osudový dotek (2004)

Niekomu proste nieje súdené byť s osobou ktorú miluje nech sa snaží akokoľvek. Môže zmeniť minulosť aj tisíc krát rôznymi spôsobmi a nepomôže to.

Soudný den (2008)

Mix s prvkami filmov najrôznejšieho žánru. Za celý film som si stihol všimnúť Jamesa Bonda, Gladiátora, Kráľa Artuša, Planetu teror,Šieleného Maxa...v jednej scéne sa strieľajú zombíci a v ďaľšej sa bojuje v hrade proti čiernemu rytierovi. V jednej scéne je naháňačka ako vystrihnutá z filmu Šialený Max, v ďalšej sa preteká s luxusnými autami. Tento nestráviteľný film ešte ,podporil, naozaj príšerný strih. A ako čerešnička na záver: Po skončení filmu zistíte že to bolo o -ničom- lebo dej nemal zmysel! Takže naozaj hrůza.