Mlha (2007)

Je úžasné ako môže niekno urobiť tak veľa vlastne z ničoho. Väčšina filmu sa v podstate odohráva v obchode. Vynikajúca atmosféra, scény plné ( naozaj PLNÉ) napätia a skvelý koniec na ktorý som pozeral s vyvalenými očami a skamennou tvárou. Na druhú stranu som sklamaný zo všetkých tých príšer na ktorých si asi nedali moc záležať. Vśetky efekty mi prišli doslova odfláknuté. Keď to všetko spočítam, dostanem 85%+

Včelka Mája (1975) (seriál)

Jedna z rozprávok, ktoré som niekedy pozeral ale dával som prednosť iným.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Radšej budem pozerať Včielku Máju ako tieto hovadiny.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Zase niečo čo mi pripomína detstvo. Bol som na tejto dávke dobrodružstva závislý :) Kam sa hrabe BigBrother alebo Vyvolení.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Po prvej epizóde som doslova nadšený! Stále viac a viac sa mi začína páčiť anime a to aj vďaka Death Note. Teším sa na ďalšie epizódy. UPGRADE: Mám za sebou 23 dielov a som viac ako nadšený! Totálna špica. Navyše seriál dopĺňa úžasná hudba takže hodnotenie je na vrchole. UPGRADE 2: Takže blížim sa ku koncu a sám nemôžem uveriť tomu, že diely ktoré zaostávali za ostatnými boli max. 3. Okrem nich je celý seriál napínavý, plný zvratov a skvelej atmosféry. Kira a jeho plány sú tak nečakané a skvele premyslené že sa mi až rozum zastavuje. Jedniné čo ma sklamalo bol L. Bez spoilerov-kto to videl ten vie, kto nevidel uvidí :) UGRADE 3: Hotovo. Koniec mám za sebou. Naozaj silný koniec. Tento seriál si zaslúži byť tam kde je. Odporúčam aj tým čo nemajú radi anime. Určite zmenia názor ako ja.

Divoška (2008)

Videl som to. Bavil som sa. Nenudil som sa. Niečo vyše 3*.

Iluzionista (2006)

Dosť som sa nudil. Moc ma to neoslovilo. OPRAVA!!! Neviem nad čím som vtedy rozmýšlal ale po dnešnom zhliadnutí 4*. Už len kvôli Edwardovi a tým kúzlam.

Mrtvá hlídka (2002)

To co bola za blbost??? Booze, ledva som to dopozeral. Pochmurna atmosfera a par napinavych akcnych scen...inak nic.

Most do země Terabithia (2007)

Myslel som si že to bude na štýl Narnie ale vôbec nie. Zo začiatku krásna rozprávka a po NEČAKANOM zvrate krásne dojemná rozprávka. A skvelá AnnaSophia tomu veľmi pomohla.

Disaster Movie (2008)

Zo začiatku pár vydarených scén, potom nuda,nuda,nuda.....nuda a potom zase niečo srandovné. Ale ten koniec bol bezchybný. Aj samotná pesnička, no proste ÚLET!!!