Zamilovaný George Lucas (1999)

Veľmi pútavých a zaujímavých 8 minút. Také Hviezdne vojny v reálnom živote :-)

Sejmi eso (2006)

Dlhšie mi trvalo kým som si dal všetky postavy dokopy ale potom to bol dosť silný zážitok. Hlavne prestrelka v mrakodrape. Slušné. 70%

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Oproti jednotke má trochu navrch. A určite tomu pomohlo že som to pozeral v originálnom znení ktoré je skvelé! Hlavne tam bol celkom zaujímavý príbeh. A opäť brutálna hudba. Krása!

Madagaskar (2005)

Naozaj pár dobrých vtipov nezachránilo tento film, sice dobrý ale neuspokojivý. Stačilo len niečo málo pridať a hodnotenie by bolo lepšie ale bohužiaľ bol dej veľmi slabý. Bola by hanba zabudnúť na tučniakov, ktorí sú na vrchole celého filmu. Naozaj bodovali :) +Neuveriteľne dobrý soundtrack!!!!

Sněžní psi (2002)

Najväčšiu zásluhu na tomto majú asi práve tí snežní psi. Boli fakt zlatí.

Moje žena a jiné katastrofy (2007)

Zo začiatku pohodová komédia ale zrazu sa to zvrtlo na niečo divné, popletené a veľmi zlé! Trapas!

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Tak som sa konečne odhodlal na seriál a musím povedať, že som spokojný a aj celkom prekvapený. Ale vojny sa podarili a hlavne Cody a ostatní klonoví vojaci sú veľmi sympatickí.

Mechanik (2004)

Toľko depresie v jednom filme...a ešte ten pohľad na skvelého ale zato doslova odpudivého Christiana Balea. Nič pre ľudí so slabou psychikou a sklonom k samovražde ;)