Nová dobrodružství Robina Hooda (1997) (seriál)

Mne to pripomína tak krásne spomienky z detstva že by bol hriech odsudzovať to. Samozrejme dnes by som dal maximálne 1 hviezdičku :)

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Tak toto je bezkonkurenčne môj najoblubenejší seriál z detských čias. Hltal som jeden diel za druhým s červenou šatkou na hlave :)

Max Payne (2008)

Myslím že táto kritika je nezaslúžená. Beriem do úvahy aj povolenú prístupnosť, ktorá určite sťažila nielen režisérovu prácu. Možno mám taký názor aj preto, lebo Wahlbergom nepohrdnem.Každopádne sa z tohto námetu mohlo vytalčiť viac. Ten jeden ,,bullet-time,, (alebo dva) sa celkom podaril ale ale ani náhodou to nestačilo. Kým bola na scéne Olga Kurylenko sa na film pozeralo cekom dobre a keď po dvadsiaty krát kamera zabrala tupý výraz vymletého potetovaného ,,čudáka,, neubránil som sa nasratému povzdychnutiu. Chvála bohu že hral Maxa mark Wahlberg, lebo ináč by som mal asi podobný názor ako väčšina ,,kritikov,,. Celkové zhrnutie: Slabý priemer zachránil Mark, Olga a celkom podarený konečný zvrat. 60%.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Je to tak trapné až je to sranda. A všetci čo dávajú odpad sú len ovplivnený svetom. Na jednej strane sa rozšírilo že je to super a stal sa z toho hit-deti to milujú, na druhej strane sa rozšírilo zo strany starších že je to sračka-všetci opakujú. Nehnevajte sa na mňa ale keď už nič iné v telke nie je (a väčšinou nie je) tak sa na to dá pozerať. A keby ste mali 11 ročnú sestru ktorá ma Montanu všade, od nálepiek na zošitoch po povlečenie na posteľ...bol som donútený súhlasiť že je to dobré :)

Bleach (2004) (seriál)

BLEACH má určite vleľa fanúšikov a dúfam že nikoho z nich nenaštvem, ale bohužial som sa na tejto ,,rozprávke,, akorát zasmial. Klasická japonská slátanina.

Quantum of Solace (2008)

Vynikajúca práca Marca Fostera sa vyplatila. Vznikol vynikajúci film, ktorý nepotreboval moc zložitý dej, keďže ide o pokračovanie CR. Z mojej strany len hodnotenie-90%. Ale CASINO RAYALE má aj tak trochu navrch. To však nevyvracia fakt, že Quantum of solace je VYNIKAJÚCI film!

xXx: Nová dimenze (2005)

Pekná rozprávka ktorá ktorá pobaví a neurazí. tí čo si mysleli že to bude lepšie ako xXx tak ,,šlápli do hov*a,,

Dnes neumírej (2002)

Hmmm...nebudem nič rozoberať. Jednoznačne najslabšia Brosnanova Bondovka. Ale aj tak som sa nenudil a je to predsa Bond. James Bond.

Agent z Panamy (2001)

Veľmi podivný film. Mal som z toho všetkého zmiešané pocity.

Jeden svět nestačí (1999)

Rola Jamesa Bonda je asi stvorená pre Piercea Brosnana. Ale len do Bondoviek toho typu. Myslím presne tie, kde Brosnan hrá. Brosnanove Bondovky sú výborné. Ale má to jeden háčik. Sú príliš nereálne priam až rozprávkové. Ja by som Bondovky rozdelil do troch skupín. Staré ale dobré-Brosnanovky-Craigovky. Každé sú výborné ale z iného uhlu pohľadu.